Насосне обладнання

Найдено: 1 - 12 из 16 товаров

Для чого потрібне насосне обладнання? Насправді воно може вирішити багато проблем , які так часто виникають із водопостачанням.  З кожним роком застосування такої техніки стає все популярнішим та популярнішим серед українців.  Звичайно перед тим як придбати насос чи якесь інше обладнання потрібно добре продумати всі нюанси та умови для його застосування.

РІЗНОВИДИ НАСОСІВ

Є декілька  різновидів насосів: глибинні , інжекторні, дренажні, циркуляційні, рециркуляційні, фекальні, вібраційні, насосні станції, та ін..

ДРЕНАЖНІ І ФЕКАЛЬНІ НАСОСИ

Дренажні насоси дуже прості в користуванні, для їхньої роботи Вам потрібно просто погрузити його повністю у водойму чи якусь ємкість для перекачки води . Вони призначені для перекачування і відкачування води. При виборі одного із таких агрегатів , потрібно не забувати про те, що для кожного із них існує свій глибинний максимум. Що ж до фекальних насосів, то тут все просто, вони викачують брудну воду, фекалії та інше з септиків і каналізацій.

ГЛИБИННІ НАСОСИ

Глибинні насоси або як їх ще називають погружні – це агрегати які дуже схожі на поверхневі та вони безпосередньо застосовуються при занурюванні в воду, частіше за все це колодязі або свердловини. Їхньою перевагою є той факт що вони без будь-яких проблем можуть підняти воду із великої глибини, наприклад такої як 100-150 метрів. Незважаючи на такий великий обсяг роботи , вони абсолютно безшумні.

Насоси розподіляються за такими ознаками, як :

Кількість рідни (об’єм) яку здатен перекачати;

Сила напору;

Потужність;

Максимальна глибина з якої насос може підійняти воду.

НАСОСНІ СТАНЦІЇ

Це не просто насос, а цілий комплект із насосного обладнання. В комплекту входять : сам насос, автоматичне керування, захист та ємкість (гідроакумулятор). Підходять для застосування в колодязях чи свердловинах із недуже глибоким заляганням води, для підняття води з більшої глибини використовують інжекторні насоси, ці насоси являються аналогами насосним станціям. В наявності у них дві трубки , одна більша за діаметром а інша менша. Їх використовують для відкачування води з глибини більш ніж 10 метрів. Вони дуже прості та повністю безпечні у використанні, економічні у витрачанні електроенергії, продуктивні та підходять у застосуванні як в побутових так і в промислових потребах.

ЦИРКУЛЯЦІЙНІ І РЕЦИРКУЛЯЦІЙНІ НАСОСИ

Основною функцією циркуляційного насоса це створення примусової циркуляція води у вашій системі опалення, це дозволить скоріше прогріти ваші теплоносії і відповідно Ваше приміщення. Рециркуляційні насоси збільшують тиск у вашій системі, їх ставлять переважно перед приладом де потрібно підняти тиск, наприклад у вас не запалюється газова колонка чи газовий котел, однією з причин може бути недостатній тиск води у системі, а цей насос вирішить цю проблему. В залежності від Ваших потреб, насос може працювати безперервно, або ж по циклах з проміжками в часі. По скільки виробників які  представляють  таку техніку в Україні зараз багато, обрати потрібну Вам модель можна буде дуже просто, це може бути як український так і імпортний виробник.

Використовувати насосну техніку можна в різних сферах, це можуть бути як побутові потреби так і промислові , чи будь які інші. Наприклад, завдяки їхній допомозі можна : постачати воду для опалювальної системи; піднімати воду із важкодоступних, глибинних місць; використовувати в сільському господарстві;  відводити каналізаційні стоки; використовувати як дренаж та багато інших функцій.