Рециркуляційні насоси

Найдено: 1 - 6 из 6 товаров

Гаряче водопостачання вже давно стало в кожному будинку аж ніяк не розкішшю, а щоденною потребою в житті людини. Тільки при його наявності можна говорити про комфортність сучасного житла.

Присутність такого гарячого водопостачання - це гігієнічні процедури, мийка посуду, приготування їжі, прання і т.д. Саме тому його обладнання стало важливим завданням для кожної людини.

ПРАВИЛЬНИЙ МОНТАЖ

Для гарячого водопостачання використовується найрізноманітніше обладнання, зокрема, електричні та газові водонагрівачі проточного типу, бойлери з непрямим нагріванням, електричні накопичувальні бойлери тощо.

Рециркуляційні насоси встановлюються в місцях де експлуатуються безпосередньо той чи інший прилад. Ними виконується часткова подача води в трубопроводах, які поставляють воду до цих самих приладів. Насоси підвищують в результаті цього тиск в системах.

Врізання рециркуляційних насосів, котрі без проблем купуються в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО»,  виконується безпосередньо  у водопостачальні системи на входах приборів в тому разі, якщо є вимоги до того певного робочого тиску. Насоси цього призначення покликані створювати тиск, котрий буде здатний долати гідравлічний опір прибора та рециркуляційних трубопроводів.

Рециркуляційні насоси в системах циркуляції теплоносіїв виконують таку важливу функцію, як підтримка та контроль робочого тиску. До їх складу  входять електродвигуни та електронні перемикачі, які забезпечують збереження амплітуди напруги обладнання. В результаті використання рециркуляційних насосів підвищується циркуляційна потужність систем.

Таким чином, рециркуляційні лінії з правильно підібраними і вмонтованими насосами істотно підвищують комфортність водопостачання, скорочуючи при цьому витрати енергоресурсів, позбавляючи можливості утворення застійних зон, в яких часом розвиваються небезпечні бактерії.

ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ РЕЦИРКУЛЯЦІЙНИХ НАСОСІВ

В Інтернет-супермаркеті «ESPO» серед великої кількості обладнання водоканалізаційного призначення істотне місце займають рециркуляційні насоси, які виробляють найрізноманітніші виробники. При виборі такого насоса необхідно звертати увагу на його потужність, оскільки цей прилад буде функціонувати практично постійно.

Важливими моментами є і такі додаткові функції, як збільшений термін служби, знижене енергоспоживання, яке досягається наявністю таймерів, що дозволяють виконання індивідуальних налаштувань, і термостатів, що вимикають насоси при досягненні необхідної температури.