Гідроакумулятор вертикальний Zilmet Hydro-Pro 24 L

Артикул: ba2602
Есть в наличии
Бренд: ZILMET
Артикул: ba2602
764грн
Описание

Гідроакумулятор вертикальний Zilmet Hydro-Pro 24 L використовується в системах, призначених для постачання холодної та санітарної гарячою водою. Вони мають фіксовану мембрану. Лінійка їх обсягів складається з майже двох десятків показників.

ГІДРОАКУМУЛЯТОР ВЕРТИКАЛЬНИЙ ZILMET HYDRO-PRO 24 L: ОПИС ОСОБЛИВОСТЕЙ

Ці баки застосовуються з метою забезпечення компенсації змін обсягів санітарної води в результаті температурних змін. Вони також гарантують компенсацію гідравлічних ударів, які можуть виникати в водопостачальних системах.

Україна активно використовує бак, виконаний у вертикальному виконанні, оскільки він зручний в монтажі і займає набагато менше місця.

Висока якість агрегату забезпечується тим, що його корпус виконується з вуглецевої сталі. Використовувані всередині покриття, що є ексклюзив-варіантом, захищають від процесів корозії і запобігають появі бактерій, що несуть загрозу здоров'ю людини.

Запобігання утворенню іржі зовні сприяє покриття, виконане з поліекстра. Якщо використовується бак понад 50 літрів, то гідроакумулятор обладнується спеціальними підставками, які необхідні для його монтажу на статевому покритті.

ХАРАКТЕРИСТИКИ, ЯКИМИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ ВЕРТИКАЛЬНІ ZILMET HYDRO-PRO 24 L

Щодо характеристик виконання акумулюючих ємностей, популярних всюди, в тому числі, і в такому місті, як Львів, його габаритів і експлуатаційних можливостей можна сказати наступне:

  • Для підставки і корпусу використана холоднопресована вуглецева сталь;
  • Забарвлення приладу здійснюється червоною і синьою порошковими фарбами;
  • Баки здатні витримувати тиск - максимум 10 бар;
  • Для з'єднання застосовується дюймова різьба;
  • Ємність відрізняється діаметром 300 мм і висотою - 390 мм;
  • Діапазон температур - від -10 до +99 градусів;
  • Фіксована мембрана виконується з якісної бутилової гуми;

ВАЖЛИВО ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ГІДРОАКУМУЛЯТОР

Прийнявши рішення купити поширений в нашій країні гідроакумулятор вертикальний Зілмет Гідро Про 24 л, майбутньому користувачеві необхідно орієнтуватися в правильному його підборі, на який впливають багато чинників.

Потрібне знання обсягу використовуваної води Атаху (в літрах за хвилину) і потужності насосного агрегату. Вони будуть потрібні для визначення обсяг водних запасів Vu = K Amax. За допомогою спеціальної таблиці вибирається V - об'єм бака t. Формула наводиться далі:

Vt = обсяг ємності (в літрах);

Аmах = вода (літри/хв.) в максимальному обсязі споживання;

Pmin = мінімум тиску, що дозволяє почати роботу насоса;

Рmах = максимум тиску, що приводить до відключення приладу;

Ррrес = тиск в початковій фазі, виражений в барах.

К - коефіцієнт, який відповідає потужності насоса, який використовується для визначення обсягу водозапасу Vu = До Аmах.

P (hp)

1 - 2

2,5 - 4

5 - 8

9 - 12

К

0,25

0,375

0,625

0,875

Як приклад можна розібрати наступні дані: якщо Amax дорівнює 115 літрів в хвилину, Pmin, Pprec, Pmax - відповідно, 1.5, 1.3 і 3.5 бар, то потужність насосного агрегату буде дорівнювати К = 0.275, або 4 кінських сили.

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ - ВАШ ВИГРАШ

Ціна пропонованих Інтернет-супермаркетом «ЕСПО» Zilmet Hydro-Pro - це оптимально можливий виграш наших клієнтів, оскільки вона найкраще підкреслює якість і функціональність товару. Якщо до цього додати всебічну допомогу наших кваліфікованих фахівців в питаннях вибору і монтажу даного обладнання, то ніхто з покупців не буде в образі.

764грн
764грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
764грн
Доставка: Гідроакумулятор вертикальний Zilmet Hydro-Pro 24 L

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!