Промислові кондиціонери

Найдено: 1 - 9 из 9 товаров

Підбір промислових кондиціонерів відрізняється деякими особливостями в порівнянні з підбором агрегатів для побутових потреб. Адже перші вироби використовуються на великих площах, відрізняються складним монтажем, великими габаритами і можливістю індивідуальних налаштувань для безлічі приміщень.

Україна прекрасно розуміє, що ціна помилок при виборі може бути великою, від поломки дорогого устаткування до збитку, який наноситься не тільки матеріальним цінностям, а й здоров'ю людини.

Купити такі промислові кондиціонери необхідно у випадках, коли виникає потреба в забезпеченні мікроклімату на площах в 300 кв. метрів і більше, тобто в центрах торгівлі, готелях, банках і т.д.

ПРОМИСЛОВІ КОНДИЦІОНЕРИ: РІШЕННЯ БАГАТЬОХ ЗАВДАНЬ

Понад століття людиною виробляються промислові кондиціонери, але в модельній лінійці їх небагато, лише п'ять видів:

  • Мультизональні системи, які мають комплектацію з внутрішніх блоків (їх може бути до 64 штук) і зовнішніх (кількість - 1-3). Міжблочні комунікації можуть досягати максимальної довжини в 300 метрів. Використовуються при висотних перепадах максимум 50 метрів. Будь-який внутрішній блок можна налаштовувати на необхідну температуру, забезпечуючи певний мікроклімат. Температурні похибки мінімальні, лише півградуса.
  • «Чіллер-фанкойл» - в приміщеннях використовують антифриз або воду замість холодоагентів. Чіллер - центральний холодильний агрегат, фанкойли - теплові обмінники в приміщеннях. Між цими складовими частинами системи не обмежується.
  • Дахові і центральні кондиціонери характеризуються багатофункціональністю. Призначення найпоширеніше: власне кондиціонери, вентиляційні системи, зволожувачі повітря та його очисники.
  • Шафові кондиціонери підтримують довго постійні температури у великих будинках. Діляться на пристрої без конденсатора, а також моноблочного типу.
  • Прецизійні кондиціонери - це підтримка рівня температури і вологості з високою точністю. Складаються з двох блоків - внутрішнього і зовнішнього. Їх потужність дорівнює 5-100 кВт.

Львів та інші наші населені пункти мають набагато менше охочих купити промислові установки, ніж асортимент їх пропозиції, який доступний в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» - відомому гравцеві вітчизняного ринку кліматичної техніки. Співпраця з нами вигідна ще й тим, що наші фахівці активно співпрацюють з усіма покупцями в питаннях вибору і придбання якісного товару.