Установка твердопаливного котла

Наша компанія рада запропонувати Вам якісні послуги по установці твердопаливного котла у Львові і Львівській області. Ми займаємося монтажем протягом 8 років, тому Вам не варто переживати за якість і довговічність проведених робіт.

 • Монтаж твердопаливного котла до 20 кВт.
  від. 3000 грн.
 • Монтаж твердопаливного котла до 30 кВт.
  від 4000 грн.
 • Монтаж твердопаливного котла до 40 кВт.
  від 6000 грн.
 • Монтаж твердопаливного котла від 40 кВт.
  Уточняти
Як відбувається розрахунок вартості і монтаж твердопаливного котла
 • 1
  Телефонуйте по телефону:
  068-885-71-51
 • 2
  Підбір обладнання
  складання специфікації
 • 3
  Узгодження матеріалу часу і
  і вартості монтажу
 • 4
  Підписання договору і оплата за матеріал
 • 5
  Встановлення твердопаливного котла
 • 6
  Підписання акту прийняття робіт і оплата за виконані роботи
Що ви отримуєте при виборі нашої компанії для проведення робіт по установці системи опалення
 • Офіційну гарантію на 3 роки, закріплену договором
 • Кваліфікованих інженерів з великим стажем розрахунків
 • Індивідуальний проект БЕЗКОШТОВНО
 • Підбір обладнання під ваші вимоги
 • Демократичність цін на послуги
 • Гарантія якості. Професіоналізм
  і великий досвід монтажників
 • Сучасне обладнання високої якості
 • Технічна підтримка 24 години на добу
 • Рішення під ключ
 • Економічну систему опалення
 • Високу якість монтажних робіт
Замовте дзвінок безкоштовно

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час для уточнення деталей і оцінки масштабу робіт

Кілька порад у виборі
Як вибрати твердопаливний котел, їх види і характеристики

Як вибрати твердопаливний котел, їх види і характеристики

Твердопаливні котли - це стандартні прилади опалення, які в результаті удосконалень, проведених виробниками, придбали сучасну функціональність і якість. Їх використання допомагає наповнювати будь-який будинок оптимальної атмосферою комфорту і затишку.

Який твердопаливний котел краще: чавунний чи сталевий?

Який твердопаливний котел краще: чавунний чи сталевий?

Не дивлячись на те, що сучасний ринок опалювального обладнання наповнений найрізноманітнішими розробками, твердопаливні котли продовжують користуватися популярністю. Вони залишаються приладами, що дозволяють забезпечувати оптимальний температурний режим в приміщеннях будь-якого призначення.

Ми знаємо, що у вас є вибір між монтажними організаціями, тому ...
Ми робимо все можливе для того, щоб вибравши нашу компанію, ви жодного разу не пошкодували про свій вибір і в подальшому рекомендували її своїм близьким друзям і знайомим
Отже, що ми можемо вам запропонувати:
 • Чудова
  якість
  Монтажу
 • Ввічливі
  делікатні
  монтажники
  Тільки
  досвідчений персонал
 • Оперативне
  виконання
  робіт
  день в день
 • Якісні
  витратні
  матеріали
  високоточне
  обладнання
  для монтажу
 • Чесне
  виконання
  гарантійних
  зобов"язань
 • Високий
  рівень
  сервіса
  Постійна
  служба
  підтримки
  клієнтів

Установка твердопаливного котла у ЛьвовіУстановка твердопаливного котла у Львові і Львівській області: швидко, якісно, ​​доступно

Енергоносії дорожчають так швидко, що ціна природного газу та електроенергії стає непідйомною для споживача. Вихід зі становища - установка твердопаливного котла. Він вигідний, бо функціонує практично на будь-якому паливі - вугіллі, дровах, пеллетах (спресованої соломі або тирсі).

Сьогодні можливий і монтаж твердопаливної котельні, яка працюватиме також на електроенергії і на газі. Правда, останнього виду палива характерна така висока ціна, що його використання вигідно хіба що в якості допоміжного, оскільки газові котли стають розкішшю, при тому недозволеною для більшості співгромадян.

Не дивно, що установка котла на твердому паливі стає все більш реальною, оскільки люди прагнуть до зручності та доступності опалення. Таке котлової обладнання функціонує на більш дешевих видах палива і здешевлює обігрів приміщень самого різного призначення.

Монтаж котельного обладнання у Львові та Львівській області

Раніше установка твердопаливного котла здійснювалася лише у випадках, які не дозволяли підключення газового обладнання. Сьогодні про нього згадують завжди, коли прагнуть знайти альтернативу газовому. Ціна твердого газу на порядок нижче від вартості електричної енергії та газу.

В даний час монтаж твердопаливного котла опалення може бути виконаний з використанням самих різних моделей Монтаж котельного обладнання у Львовітеплотехнічного обладнання, які пропонує вітчизняний ринок.

Мова про такі модифікаціях, як:

 • Котли, в яких паливо завантажується вручну.
 • Автоматичні котли.
 • Опалювальні печі.

Перший тип ділиться на моделі: класичні, піролізні і тривалого горіння. Традиційно вони використовуються на дачах, де користувачі прагнуть до здешевлення опалення і простоті, хоча співвітчизники використовують їх і інших приміщеннях.

Установка котла на дровах, паливом виступають не тільки дрова і вугілля, але і тирса, але і непотрібний картон або папір, лушпиння від насіння, тобто будь-які горючі відходи життєдіяльності, вигідна і з тієї причини, що таким чином вирішується питання з утилізацією сміття.

Треба знати, що монтаж котельного обладнання, зокрема, піролізних котлів, особливістю яких є наявність топки з двома відділеннями, виконується нашими фахівцями відповідно до нормативних вимог. Це забезпечує термічний розхід палива в умовах кисневого дефіциту, тобто ефективний піролізний процес, який приносить самі бажаний температурний мікроклімат.

Споживачам не варто хвилюватися щодо того, скільки коштує встановити твердопаливний котел. У будь-якому випадку його експлуатація окупається досить швидко, в подальшому приносячи істотну економію.

Можемо також і  встановити твердопаливний котел тривалого горіння. У ньому використовується ручне завантаження дров, але, в принципі, це не створює особливих труднощів, оскільки тривалість його горіння достатня, щоб користувач не пропадав біля нього весь час. Найсучасніші варіанти відрізняються усуненням незручностей.

Монтаж котельного обладнання, що виконується нашими фахівцями, має на увазі і використання твердопаливних котлів, обладнаних автоматикою. Вони мають бункер, в який поміщаються гранули або вугілля, а також дозатор з подальшою їх автоматичною подачею.

Такий твердопаливний котел установка якого вигідна з тієї причини, що може функціонувати в повністю автономному режимі впродовж тижня, економлячи тимчасові витрати власника. Можна вибрати модель, яка має корисну функцію повторного розпалювання, або з дистанційним управлінням, що здійснюється за допомогою електронних блоків. Останні моделі вимагають постійного електропостачання, оскільки без нього електроніка зазвичай не функціонує.

Опалювальні печі придумані нашими предками, в сучасних же випадках вони залишаються не досить затребуваними. Установка котла на твердому паливі у вигляді такої печі забезпечує не тільки обігрів, але надає можливість її використання для приготування їжі. Таким чином ціна на обладнання опалення знижується, оскільки відпадає потреба в додатковому устаткуванні.

Завдяки чудовому дизайнерському виконанню установка твердопаливного котла істотно покращує інтер'єр, надаючи житлу аристократичний лиск і вишуканість. Основна ж перевага полягає в високих ККД, легкому обслуговуванні і економічності.

Установка котла на твердому паливі у Львові і Львівській області

Установка котла на твердому паливі у ЛьвовіПри плануванні опалення в будь-якому приміщенні, слід пам'ятати, що монтаж котельного обладнання на увазі вирішення питання вибору енергозалежного або енергонезалежного котла. У першому випадку не обійтися без стабільно подається електрики, якого вимагають додаткові прилади, що забезпечують автоматизацію процесів.

В цілому монтаж твердопаливного котла є досить складним процесом, але не для наших фахівців, якими відмінно виконується все: підготовка місця, систем відводу, безпосередньо монтаж твердопаливного котла опалення, розробка проектів і обладнання всієї опалювальної системи.

Для наших клієнтів, як показує практика, важливо, що вартість установки твердопаливного котла демократична, без необґрунтованих накруток. При цьому на вибір впливає якість виконання робіт, оперативність і подальше обслуговування встановленого обладнання.

Вибір котлового обладнання - справа покупця. Ми ж обіцяємо встановити твердопаливний котел так, що у нього проблем з експлуатацією не буде ніколи.