Труби на опалення і водопостачання

Найдено: 1 - 12 из 89 товаров

Обладнання водопроводу або опалювальної мережі в будь-якому виробничому приміщенні або приватному будинку починається з підбору відповідних матеріалів і труб. Всі необхідні комплектуючі для цих систем краще всього вибирати в нашому Інтернет-супермаркеті «ЕСПО», оскільки ми маємо можливість надати абсолютно все, що потрібно для проведення монтажних робіт.

Зручною співпраця з нами є ще і з тієї причини, що наші фахівці не просто підбирають товар за представленим списком, вони радять, підказують і надають будь-яку іншу допомогу, щоб клієнт не мав надалі ніяких проблем ні в процесі виконання монтажу, ні в подальшій експлуатації.

АСОРТИМЕНТ ПРОПОНОВАНИХ ТРУБ І ФІТИНГІВ

Перш за все, пропонуються труби з різних матеріалів. Металеві труби діляться на сталеві, мідні та чавунні. Кожен з типів відрізняється певними властивостями. Традиційні металеві вироби давно використовуються, як в водопостачальних, так і опалювальних системах. Не дивлячись на наявність сучасних варіантів трубної продукції, труби з металу продовжують користуватися попитом.

Труби зі сталі залишаються дешевим, міцним і надійним варіантом. З них виготовляються стояки в квартирах, опалювальні радіатори, рушникосушки. Основним недоліком є ​​їх схильність до корозії. Щоб уникнути цієї неприємності можна купити труби з цинковим покриттям. Вони мають високу теплопровідність. З'єднуються такі труби муфтовим зваренням або прес-з'єднанням.

Можна також вибирати між чавунними або мідними трубами. Перші відрізняються довговічністю, а другі - бактерицидними властивостями. Відрізняються як позитивними, так і негативними якостями, але все це, тим не менш, не знижує попиту на ці вироби.

Новим прогресивним кроком є ​​пластикові і поліпропіленові труби, які здатні протистояти різким похолоданням, зниженим тискам, підвищеній вологості. Їх простота в монтажі та наладці, довговічність у використанні, доступна вартість швидко піднесли їх на вершини продажів.

ДОСТУПНІСТЬ ПРИДБАННЯ ФІТИНГІВ І ТРУБ

Монтажні роботи не можуть бути повноцінно виконані, якщо немає якісних фітингів. Інтернет-супермаркет «ESPO» потурбувався і про це, наповнивши асортимент пропонованих товарів всілякими сполучними муфтами, куточками, трійниками, хрестами, згонами, перехідниками. Ці вироби відрізняються високою якістю і прийнятною вартістю.

Допомогу при виборі необхідних труб і фітингів завжди нададуть фахівці нашого підприємства, які мають широкі пізнання в цьому напрямку.