Котли на твердому паливі

Найдено: 1 - 12 из 339 товаров

На сьогоднішній день існує багато засобів для опалення своїх домівок та інших приміщень. Основними із них є котли, їх зараз велика різноманітність та все частіше люди починають звертатись саме до категорії твердопаливних котлів. Якщо ж раніше полюбляли встановлювати електричні та газові котли, то при теперішній нестабільності цін на газ і електроенергію , набагато вигіднішим варіантом являються котли на твердому паливі, тим більше що вибір їхній тепер теж достатньо великий.

ВИДИ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ

Котли на твердому паливі можна розрізняти за:  типом матеріалу з якого вони виготовлені ( стальні, чавунні);  за типом тяги ( природна, примусова);  за типом спалювання палива (традиційні, піролізні, котли тривалого горіння, пелетні), за способом теплопередачі ( повітряні,парові, водяні – застосовуються частіше за все), та ін..

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ ТОГО ЧИ ІНШОГО ТИПУ ТВЕРДОПАЛИВНОГО КОТЛА

Котли котрі виготовлені із чавуну більш довго триваліші в експлуатації ніж стальні та вони бояться різного типу перепадів тиску, температури і т.п. Вони чудово підійдуть для постійної непереривної роботи, та догляд за ними важчий ніж за сталевими. Важливим для них являється температура в зворотному трубопроводі, вона повинна бути не нижчою ніж 60 градусів.

Стальні ж навпаки витривалі до будь-яких змін та не можуть так довго як чавунні знаходитись  у хорошому робочому стані, окрім цього вони дуже легко обслуговуються, їхня чистка не приносить великих труднощів. Навіть у агрегатів із примусовою тягою є свої переваги, такі наприклад,як : економія палива, та можливість самому регулювати  потужність. Котли із природною тягою хороші тим, що вони повністю незалежні від електроенергії (що теж дуже економно).

Традиційні твердопаливні котли -  працюють на дровах, вугіллі чи будь-якому іншому твердому паливі.  Коефіцієнт корисної дії не дуже високий, всього складає 70%. Якщо дотримуватись усіх норм користування, то час горіння палива складатиме 4 години, якщо ж використовувати акумуляційну ємкість для завантаження палива, то час горіння можна збільшити до 10 годин.

Піролізні котли на твердому паливі – це агрегати від котрих  тепло отримується в наслідок процесу піролізу, від чого і утворилась така назва.  При правильному використанні вони вважаються най економнішими серед усіх інших типів таких агрегатів.  Коефіцієнт корисної дії також найвищий, аж 94%.

Котли тривалого горіння -  сама назва говорить за себе, горіння в таких агрегатах в рази довше ніж у інших, при завантаженні вугілля може сягнути до 5 діб, дрова горітимуть близько 30 годин. Такі високі результати рахуються інноваційними серед усієї опалювальної техніки. Цей котел являє собою циліндричної форми топку навколо якої знаходиться ємкість із водою. В порівнянні із іншими, горіння тут відбувається по іншому, зверху вниз. Щоб він був повністю безпечним для користувачів, винахідники зконструювали його так, що вразі якихось проблем він не вибухне, а просто зімнеться у середину.

Пелетні -  працюють на пелетах, кількість палива в котлі врегульовує сам, перевіряє за допомогою електронної системи, при його зменшенні паливо доставляється із бункера, що дуже зручно. Окрім цього вони рахуються найбезпечнішими та екологічно чистими в результаті своєї роботи.

Хорошим висновком буде те, що обравши твердопаливний котел, Ви обираєте можливість економити, задовольняти всі свої потреби, та бути впевненими в надійності та якості. При різноманітності типів, моделей, виробників у Вас є можливість знайти най альтернативніший варіант для себе та Вашої родини чи інших можливих варіантів його застосування.