Поверхневий насос

Найдено: 1 - 12 из 24 товара

При виникненні потреби в піднятті рідини з глибин не більше 8 метрів, або її перекачуванні між резервуарами найоптимальнішим обладнанням є поверхневий насос. При великих глибинах може бути використаний агрегат з ежектором, який відрізняється глибиною дії до 25 метрів.

Завдяки таким основних переваг, як легка інсталяція, просте обслуговування і дивовижна мобільність, такі насоси Україна використовує всюди, де вимагає виконання перерахованих і інших операцій.

Якщо купити це насосне обладнання, то воно може використовуватися для поливу, автономної водопостачальної системи для одно-двоповерхових будівель, якщо поруч є джерело, який має необхідну глибину.

ПОВЕРХНЕВИЙ НАСОС: САМОВСМОКТУЮЧИЙ АБО НОРМАЛЬНО ВСМОКТУЮЧИЙ

Насоси нормального всмоктування перед пуском вимагають наповнення шлангів (трубопроводів) і робочих камер рідиною для перекачування. Агрегати самовсмоктувального типу обходяться заповненням тільки корпусів. Вони можуть витримувати і невелику кількість повітря в трубопроводах.

Функціонування насосів без заповнених камер, до речі, не допускається. Вирішити проблему можна використанням поплавцевих вимикачів, датчиків сухого ходу, реле тиску. При відсутності бажання до комплектації обладнання перерахованими додатковими пристроями, купити можна насос, який виробник укомплектував захистом вбудованого виду від сухого ходу. Його ціна вища, але вона виправдана можливостями обладнання.

КОНСТРУКЦІЯ НАСОСНОГО ОБЛАДНАННЯ

Поверхневий насос сьогодні можна придбати в одній з таких конструкцій - вихровий або відцентровий. Їх різниця полягає в будові імпелерів (робочих коліс), на які надходять перекачувані рідини. При обертанні вони рухають воду.

Напір, створюваний вихровим поверхневим насосом, могутніший десь в 3-7 разів, від відцентрового агрегату аналогічної потужності. Ним нагнітають тиск у водопроводах, перекачують чисті рідини, осушують басейни. При наявності піску або дрібних твердих частинок може з'явитися абразивне пошкодження механізму.

Вітчизняні населені пункти, і Львів в їх числі, використовують і відцентрові насоси, що відрізняються великою висотою всмоктування. Зручно, що вони можуть навіть перекачувати воду з твердими частинками. Великий вибір насосного обладнання пропонує Інтернет-супермаркет «ЕСПО», який вже став одним з найбільш надійних гравців українського ринку.