Вібраційні насоси

Найдено: 1 - 1 из 1 товар

Вібраційні насоси користуються чималим попитом, оскільки дуже зручні для забезпечення зрошення невеликих присадибних ділянок. До того ж вони відрізняються прийнятною вартістю, що робить їх доступними для будь-якого власника дачної чи присадибної ділянки.

Інтернет-супермаркет «ЕСПО» пропонує своїм покупцям солідний вибір зручних і якісних вібраційних насосів від різноманітних виробників. Звертайтеся до нас і разом будемо вирішувати вашу проблему.

ОСОБЛИВОСТІ ВІБРАЦІЙНИХ НАСОСІВ

Вібраційні насоси відносяться до занурювальних агрегатів. Це означає, що в процесі роботи вони повинні бути занурені у воду. Це найпростіші і найдешевші прилади для забезпечення водопостачання. Вони поміщаються в будь-які ємності з водою, або в свердловини, колодязі.

Вібраційні насоси за вартістю не мають конкурентів серед водозабірного устаткування. При поломці їх ремонту користувачі просто уникають, оскільки вигідніше придбання нового приладу.

Вібраційні насоси відрізняються рядом явних переваг, які й забезпечують велику популярність агрегатів серед споживачів:

  • Простота у використанні; вібраційні насоси не оснащуються обертовими елементами, часто збивають з пантелику наших споживачів.
  • Вібраційні насоси відрізняються простою конструкцією, яка не вимагає профілактичного обслуговування, або серйозного ремонту.
  • Невелика вага: вона доходить до чотирьох кілограмів. Це дозволяє використовувати такі насоси в будь-яких місцях, де тільки буде потрібно. Перенести його можна навіть в поліетиленовому пакеті. Забір води здійснюється з звичайних бочок, колодязів або водойм.

КОНСТРУКЦІЯ ВІБРАЦІЙНИХ НАСОСІВ

Вібраційні насоси мають конструкцію, яка передбачає такі наступні елементи, як насос, вібратор і електричний магніт. Подача напруги на такий агрегат пускає в хід його механізм, тобто мембрану, і починає вібрувати. Потім відбувається утворення тиску, який виштовхує воду назовні.

Корпус насоса цього типу має спеціально встановлений в нього клапан, за допомогою якого закриваються вхідні отвори. Відсутність тиску призводить до того, що вода або рідина вільно витікає через зазори діаметром 0,6-0,8 міліметрів, які для цього і передбачені.

Асортимент пропонованих вібраційних насосів в нашому Інтернет-супермаркеті чималий. Він постійно поповнюється і оновлюється. Якщо потрібен насос вібраційного типу, звертайтеся до нас. Завжди допоможемо вибрати необхідний товар. У нас - зважені ціни, які на порядок нижче, ніж у інших продавців.