Сушарки для білизни у Львові, Києві, ціна

Найдено: 0 товаров

Пральна машина, яка сьогодні є практично у кожної господині, природно, полегшує прання. Сушити ж випрані речі доводиться звичним способом, тобто на мотузках в квартирах або на балконах. На жаль, далеко не всі використовують сушарки для білизни, здатні істотно скорочувати час висушування, не псуючи при цьому естетику житла всілякими мотузками.

Україна все більше використовує найрізноманітніші конструкції цих пристосувань, серед яких підлогові і настінні, стельові і вертикальні. Їх призначення абсолютно однаково, відрізняється лише конструкційну виконання.

СУШАРКИ ДЛЯ БІЛИЗНИ: ВІДМІННОСТІ В КОНСТРУКЦІЇ

Зручними в зберіганні є підлогові сушарки, які відрізняються складною конструкцією, що дозволяє легко ховати її після того, як тимчасово не використовуються. Однак недоречним буде купити їх для вузьких коридорів або невеликих кімнат.

Достатньою компактністю відрізняються конструкції настінного і стельового виду, потрібно лише їх надійне кріплення до поверхні.

Не характеризуються великими розмірами і вертикальні сушарки, навіть тоді, коли вони розкладені. Розміщуються запросто і в ванних. Недолік полягає в не зовсім зручному сушінні при недостатньому віджиманні білизни, оскільки вода може викликати корозію металевих покриттів.

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР БІЛИЗНЯНИХ СУШАРОК

Сушарки для білизни вибираються з урахуванням різних факторів:

  • Починається вся процедура покупки з визначення місця їх майбутнього розташування. При малогабаритному житлі підлогове пристрій не придбаються.
  • Визначення з матеріалом, з якого виготовлена ​​сушарка. Ціна алюмінієвих набагато нижча, ніж тих, які зроблені з нержавіючої сталі. Правда, алюміній відрізняється меншою вагою, але від постійного контакту з водою може окислюватися. Нержавійка якісніша і використовується набагато довше.
  • Важливо знати і яка саме білизна буде сушитися на сушарці, її кількість. На підлогових конструкціях зазвичай сушать небагато речей.
  • Важливими моментами є також габарити вироби і вид використовуваного кріплення, а також наявність можливостей для здійснення регулювання прутів.

Львів в числі багатьох українських міст користується послугами Інтернет-супермаркету «ЕСПО», який пропонує великий асортимент найрізноманітніших сушарок. Співвітчизники зв'язуються з нами і отримують необхідну консультаційну допомогу в питаннях вибору необхідного товару.