Душові бокси у Львові, Києві, ціна

Найдено: 0 товаров

При ремонті в квартирі або будинку найчастіше виникає необхідність в заміні старої ванни. В даний час багато змінюють її на душову кабіну. Чому? Так, тому, що таке оновлення є прекрасним рішенням в оформленні ванних кімнат, що відрізняється високим комфортом.

Використання душових кабін також дозволяє досягати істотної економії місця. Звільнена площа може бути з успіхом використана для установки, наприклад, пральної машинки. Душова ванна - це ще й економія води, а, значить, і фінансів. Якщо для прийняття ванни часом витрачається і до 150 літрів, то в душовій кабінці можна обійтися об'ємом в кілька разів меншим.

ДУШОВІ КАБІНИ - ОДИН З НАПРЯМКІВ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Інтернет-супермаркет «ЕСПО» реалізує душові кабіни, вироблені різними виробниками з різних країн. Єдине - всі вони пропонують лише якісні вироби, що відрізняються високою функціональністю і тривалими термінами експлуатації.

Ми ж сповідуємо принцип діяльності, оснований на пропозиції традиційно найкращої якості в розумних цінових сегментах. На наших прилавках - зручні моделі, які характеризуються використанням міцних матеріалів для їх виготовлення і красивим дизайном.

Каталог такого сантехнічного обладнання містить різні пропозиції:

  • Душові кабіни з гідромасажем і без нього;
  • Душові ширми і піддони;
  • Комплектуючі для таких душових кабін.

Душові кабіни повинні відповідати не тільки своїм високим функціональним можливостям, а й мати хороший дизайн, щоб могли вписуватися в будь-який інтер'єр, не виділяючись і не вносячи в нього непотрібних негативних моментів.

Сучасні душові кабіни можуть мати прямокутні або закруглені форми, різні розміри, що дозволяє покупцеві знайти виріб для своєї ванни. Кабіни пропонуються з великими функціональними можливостями і з мінімальним набором функцій, без будь-яких надмірностей. В обох випадках - кабіни мають необхідну функціональність в поєднанні з міцністю і надійністю.

ДУШОВА КАБІНА - ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Душові кабіни вже всіма визнані універсальним винаходом, який приносить користь і комфорт всієї сім'ї. Вони можуть бути навіть у ванні, а тому гарантують отримання тонізуючих водних процедур під проточною водою, що відрізняються особливим позитивним впливом на організм людини.

Звертайтеся в наш супермаркет. Разом виберемо найбільш функціональну і якісну душову кабіну за найоптимальнішою вартістю. Ми доставимо покупку в вашу квартиру і встановимо кабіну відповідно до норм.