Гідроакумулятори

Найдено: 1 - 12 из 48 товаров

Гідроакумулятор - слугує для постійної підтримки води в системі водопостачання із свердловини чи колодязя із її запасом, залежно від об’єму бака який Ви придбаєте. Окрім цього він захищає насос від великої кількості частого вмикання, коли ви відкриваєте навіть кран холодної води, насос без бака буде включатися.

ВИДИ ГІДРОАКУМУЛЯТОРІВ

Вони бувають як вертикального так і горизонтального типу монтування.  В залежності від придбаного Вами насоса обирається підходящий для нього гідроакумулятор. Вертикальний та горизонтальний гідроакумулятори відрізняються між собою не лише способом встановлення, а й іншими факторами які стосуються самої роботи. У агрегату із вертикальним монтуванням повітря накопичується у їхній верхній частині, для того щоб позбутися його існує спеціальний клапан. У горизонтального ж в наявності є декілька засобів за допомогою яких можна позбутись цього повітря – це додаткові ніпеля, крани та інші зливи. Для того щоб гідроакумулятори прослужили Вам якомога довше, спускати повітря  потрібно не рідше ніж один раз в місяць.

НА ЯКІ САМЕ ДЕТАЛІ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ СВОЮ УВАГУ ПРИ ЇХНІЙ ПОКУПЦІВ

залежності від величини Ваших потреб у водопостачанні , залежатиме і об’єм ємкості яка Вам буде  потрібна,  це може бути 24,50,80,100,150  і більше літрів. При виборі гідроакумулятора потрібно звертати увагу не лише на його величину а й на спосіб монтування який може залежати від місця в якому буде він встановлюватись.

Найпопулярнішим матеріалом із якого виготовляється бак є нержавіюча сталь. Його можна встановлювати у будь яких місцях з високою вологістю повітря.

Сьогодні досить просто обирати обладнання такого типу, тому що як в Україні так і закордоном існує багато виробників які представляють Вам свою продукцію в широкому асортименті із хорошими показниками якості та позитивними відгуками про їхню роботу.

Для того щоб якість води була хорошою ми радимо купувати гідроакумулятор заграничного виробника, по скільки мембрани у них виготовляють з досить якісної гуми.