Циркуляційні насоси

Найдено: 1 - 12 из 78 товаров

Існує багато різновидів насосного обладнання в Україні які представлені різними виробниками це як українські марки так і марки з інших країн. Великої популярності набули циркуляційні насоси, цей вид насосного обладнання призначений для руху теплоносія в системі опалення. Завдяки вірно обраному циркуляційному насосові опалювальна система стане працювати максимально економно. Цей насос може працювати в системі із радіаторами, контуром із підігріву підлоги та іншими елементами.

Окрім використання таких агрегатів в системах опалення вони також добре функціонують із системами гарячого водопостачання, а саме : постачають гарячу воду на всі точки її роздачі та повернення холодної води назад до водонагрівача.

Матеріалом із якого виготовляють циркуляційні насоси являється – чавун, нержавіюча сталь та інші схожі міцні та надійні метали.

До конструкції таких насосів входять : циліндр із ротором, колесо із крильчатками,  лопасті. Всі ці елементи тісно співпрацюють між собою.

НА ЯКІ ФАКТОРИ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ЦИРКУЛЯЦІЙНИЙ НАСОС ДЛЯ ОПАЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

Сьогодні дуже просто придбати правильну модель такого агрегату, головне правильно провести розрахунки, їх можна виконати самостійно або ж за допомогою спеціалістів. 

По скільки ці насоси призначені для роботи в опалювальних системах, то вони повинні пропрацювати безперервно майже півроку , а це означає що економити на них не потрібно , тим паче що завдяки їм в майбутньому Ви зможете економити на енергії в порівнянні із використанням інших можливих варіантів .

Важливо знати , що якщо у Вашій домівці двотрубна система опалення то найкращим вибором будуть циркуляційні насоси із автоматичними налаштуваннями робочої точки, завдяки тому що вони самостійно підстроюються до роботи опалювальної системи це створює можливість з економити на електроенергії та може значно збільшити їхній термін експлуатації.

Частіше всього цей тип насосів купують власники приватних, заміських та дачних будинків також вони підійдуть для промислових приміщень, залежно від моделі насосу.