Встановлення кондиціонера

Наша компанія рада запропонувати Вам якісні послуги з установки кондиціонерів в Львові. Ми займаємося установкою кондиціонерів протягом 8 років, тому Вам не варто переживати за якість і довговічність проведених робіт.

 • Установка в приміщенні до 20 м
  (7 кВт)
  2200 грн.
 • Установка в приміщенні до 25 м
  (9 кВт)
  2300 грн.
 • Установка в приміщенні до 35 м
  (до 12 кВт)
  2400 грн.
 • Установка в приміщенні 50 і більше
  ( 18 кВт і більше)
  Уточняти
Як відбувається установка кондиціонера
 • 1
  Телефонуйте по телефону:
  068-885-71-51
 • 2
  Підбір кондиціонера
  під ваші вимоги
 • 3
  Узгодження часу і
  вартості установки
 • 4
  Оплата за кондиціонер
 • 5
  Встановлення кондиционера
 • 6
  Розрахунок за монтаж
Що входить в установку кондиціонера
 • Монтаж внутрішнього блоку
 • Монтаж зовнішнього блоку
 • З'єднання і прокладка дренажу
 • З'єднання і прокладка трубопроводу
 • Вакуумирование трубопроводів
 • Гарантія якості. Професіоналізм
  і великий досвід співробітників
 • Прокладка сполучних проводів
 • Свердління отворів в стіні
 • Ізоляція трубопроводів
 • Проверка трубопровода на утечку газа
 • Запуск и инструктаж
Замовте дзвінок безкоштовно

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час для уточнення деталей і оцінки масштабу робіт

Кілька порад у виборі
Особливості спліт систем кондиціонування

Особливості спліт систем кондиціонування

Сучасний світ ми практично не уявляємо без спліт-систем кондиціонування, які з кожним днем ​​набувають все більшої популярності і затребуваності серед наших співвітчизників. Це цілком зрозуміло, оскільки дане обладнання служить підтримці відповідного температурного режиму в робочих і житлових приміщеннях.

Які є види і типи кондиціонерів

Які є види і типи кондиціонерів

У нашому Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» є можливість вибрати кліматичне обладнання різноманітного призначення, різних виробників і, звичайно ж, різної вартості.

Поломки кондиціонерів. Потреба в ремонті та техобслуговування

Поломки кондиціонерів. Потреба в ремонті та техобслуговування

Численні статті у пресі та Інтернеті дають уявлення про правильний вибір кондиціонерів, дозволяють зробити правильну оцінку всебічних якостей різних моделей. В результаті здійснюються правильні покупки, після яких покупець не шкодує про зроблене придбання.

Ми знаємо, що у вас є вибір між монтажними організаціями, тому ...
Ми робимо все можливе для того, щоб вибравши нашу компанію, ви жодного разу не пошкодували про свій вибір і в подальшому рекомендували її своїм близьким друзям і знайомим
Отже, що ми можемо вам запропонувати:
 • Чудова
  якість
  Монтажу
 • Ввічливі
  делікатні
  монтажники
  Тільки
  досвідчений персонал
 • Оперативне
  виконання
  робіт
  день в день
 • Якісні
  витратні
  матеріали
  високоточне
  обладнання
  для монтажу
 • Чесне
  виконання
  гарантійних
  зобов"язань
 • Високий
  рівень
  сервіса
  Постійна
  служба
  підтримки
  клієнтів

Монтаж кондиціонера у Львові, ціниЗ огляду на постійне зростання попиту на кліматичну техніку, в нашій країні розвелося досить багато фірм по установці кондиціонерів. Правда, далеко не всі з них забезпечують якісне надання послуги. Причина - у відсутності необхідних кваліфікованих фахівців, а часом - в наявності простого прагнення до заробляння грошей будь-якими способами. При цьому вартість здійснення підключення кондиціонера роздувають, а якість страждає, і виникають чималі неприємності в майбутньому.

Монтаж кондиціонера силами персоналу нашої компанії - воістину якісне виконання всіх необхідних операцій, з яких складається вся процедура. Наші фахівці виходять у своїй роботі з того, що цей процес є дуже відповідальним, оскільки від нього залежить майбутня експлуатація приладу і забезпечення ефективного охолодження приміщень або обігріву.

Купити і встановити кондиціонер в даний час не складе проблем в Україні, якщо приймете рішення про співпрацю з нашою компанією. На першому етапі клієнти отримують кваліфіковану допомогу з усіх питань використання кліматичних агрегатів. Разом здійснюється вибір оптимальної моделі, визначається місце подальшого монтажу кондиціонера та ефективної системи дренажу, для чого розробляється повна схема, по якій можна буде встановити кондиціонер належним чином.

Роботи, що становлять повноцінний монтаж кондиціонерів

Наша компанія з встановлення кондиціонерів забезпечує виконання повного комплекту послуг, які гарантують що і в Києві, і в Львові, і в Україні в цілому підключення буде таким, що клієнт отримає повне задоволення від виконаних робіт.

Установка кондиціонера в стандартному варіанті здійснення монтажних робіт складається з:

 • Розміщення в установленому місці внутрішнього блоку.
 • Кріплення зовнішнього блоку.
 • Виконання головного отвору для з'єднання блоків.
 • Прокладки фреонової магістралі.
 • Здійснення вакуумування всієї системи.
 • Підключення кондиціонера з перевіркою всіх режимів його функціонування.

Встановлення кондиціонера у Львові в квартирі, так само, як і в будь-якому іншому приміщенні, може вимагати і інших робіт, щоб його встановити і виконати підключення. Фахівці виконають будь-які операції, котрі будуть виникати на шляху до здачі кондиціонера під ключ.

Гарантії нашого професійного монтажуУстановка кондиціонерів у Львові, ціна

У Києві та в Львові, в будь-яких куточках нашої країни купити і встановити кондиціонер силами професіоналів з нашої компанії означає отримати ряд істотних переваг, вартість яких буде демократичною і прийнятною.

 • По-перше, ми гарантуємо уникнення поломок кліматичного обладнання, підключення якого здійснюємо. За статистикою вісім з десяти поломок відбуваються, якщо встановити агрегат непрофесійно.
 • По-друге, установка кондиціонера виконується фахівцями, які використовують у своїй роботі дорогий професійний інструментарій.
 • По-третє, підключення кондиціонера здійснюється акуратно і продумано, що гарантує стабільну і безвідмовну роботу агрегату в процесі подальшої експлуатації.
 • По-четверте, вартість нашої роботи залежить від кожної конкретної ситуації, але вона ніколи не буває надмірно високою. Ціна формується тільки за реально виконані обсяги робіт.
 • По-п'яте, звернувшись в нашу компанію, установка кондиціонера буде виконана в повному обсязі, від допомоги у виборі кліматичного агрегату до його пуску в експлуатацію. Виконуємо ми і подальше обслуговування приладів.

Як здійснити замовлення на монтаж кондиціонуючого обладнання

Фірма по установці кондиціонерівВстановити кондиціонер силами фахівців так просто, як і просто виконати замовлення на ці роботи. Для цього необхідно звернутися до наших менеджерів одним з доступних способів, які докладно описані на нашому сайті. Після узгодження всіх нюансів, робиться замовлення.

При необхідності до клієнта виїжджає наш фахівець, який прямо на місці вивчає умови монтажа кондиціонера і робить висновки. Все це вноситься в договір, після чого настає безпосереднє виконання його пунктів. Фахівці здійснюють монтажні роботи якісно і оперативно. Клієнт не має ніяких незручностей, оскільки роботи виконуються так, як вимагають нормативні вимоги. Ніякого бруду і сміття після установки не буде. Ми працюємо чисто і акуратно, не завдаючи клієнту клопоту. Вся робота здійснюється за кілька годин.

Професіонали запускають кондиціонер, перевіряють його повну функціональність. Тільки після того, монтаж кондиціонера буде прийнятий, покупець сплачує вартість наданих послуг. При визначенні ціни є деякі розбіжності, оскільки в окремих випадках необхідна додаткова робота через нестандарні місця установки.

Ми працюємо для своїх клієнтів, гарантуючи належне виконання їх побажань. Бажаєте обзавестися ефективною кліматичної технікою з професійною установкою без надмірних фінансових витрат? Тоді вам треба звернутися до нас!

Комментарии

При покупці кондиціонера виходив з того, щоб у нього був запас: по потужності, по хорошому виробнику, якісним фільтрам і так далі. Фахівці порадили до приміщення в якому він буде використовуватися взяти корейський LG з фільтром Плазма (додатково анти...Посмотреть все
В эту компанию обращался во время ремонта в офисе, требовалось установить кондиционер и подключить его именно так, чтоб он справлялся со своей работой на отлично. Daikin FTXB 60 C/RXB 60 C покупал у них. Связаться с представителями компании было нес...Посмотреть все
Хловці встановили кондиціонер, дуже задоволена, дуже якісна робота. Все по справі, хороша консультація і найголовніше - дуже акуратно зробили. Все на п'ять балів. Прийшли навіть раніше, мене почекали. Була своя специфіка в установці, пояснили вс...Посмотреть все
Давно збиралися з чоловіком встановити кондиціонер, але все ніяк руки не доходили до цього. Коли з'явився вільний час, то я вирішила підшукати підходящу компанію, яка займається продажем і установкою кондиціонерів. У кілька компаній зверталася, ...Посмотреть все
Приїхав вчасно, зробив дуже добре за ту ціну, за яку спочатку і домовилися з менеджером який нам продав кондиціонер, ніяких додаткових плат не просив, хоча були деякі додаткові роботи, заплатили тільки за матеріал, який він привіз з собою. Потрібно б...Посмотреть все
Майстер Роман дуже сподобався, швидко зв'язалися зі мною, буквально 5 хв після того як поговорила з менеджером Ігором, який порадив нам кондицоінер Неокліма, домовилися на зручний мені час, приїхав вчасно, швидко поставив кондиціонер, за всього ...Посмотреть все
Делали заявку на установку кондиционера у нас в квартире. Предварительно купили тут модель OLMO HI-TECH OSH-10VS7W, подошла нам по необходимым параметрам и цене. Менеджеры компании помогли с этим, предложив оптимальные варианты, затем на неделе к нам...Посмотреть все
Петро зі своїм напарником встановили мені кондиціонери. Робота виконана чудово, молодці хлопці, дуже все швидко, дуже якісно. Майстри дуже багато знають, багато вміють. Рекомендую Петра на дані види робіт!Посмотреть все
Ставил данный агрегат Cooper&Hunter CH-S18FTXAM2S-GD SUPREME(GOLD) своей дочке прошлым летом, решил сделать подарок на новоселье. Оборудование отличное, с Львовской жарой справляется великолепно. Дочь до сих пор в восторге. На мой взгляд, идеальн...Посмотреть все
давно не працював з приємними людьми, майстер виявився саме з приємних. Все зробили за вищим класом - нестандартний кронштейн, демонтаж і монтаж віконних алюмінієвих конструкцій, високої якості матеріал для трас кондиціонера, супер швидке підключення...Посмотреть все
Виконувалися роботи по закладці траси під кондиціонер. Все доступно пояснити, швидко і чітко виконано. Відчувається що фахівець розуміє що робить!Посмотреть все
Пунктуальні і акуратні фахівці, роботою задоволені (установка трьох кондиціонерів). В одній кімнаті залишилися трохи видно комунікації на фасаді будинку, що йдуть до зовнішнього блоку. Так би поставив 4 +. Майстрів рекомендую!Посмотреть все
Здійснювали монтаж кондиціонера в 2 етапи, щоб приховати всі дроти після ремонту. У підсумку зробили штробу, майстер власноруч намалював на стіні де повинен проходити провід до кондиціонера, електрик точно по малюнку вивів провід, зробили ремонт, пок...Посмотреть все
Інтернет маркет ESPO
19 Липня 2017 16:39
Добрий день Наталя! Після розмови з нашим монтажником який виконував у вас встановлення кондиціонера, ми дійшли висновку, що не можемо відповідати за прокладку електрики вашим майстром. З нашого боку наш монтажник вказав куди треба виводити електричний провід, позначив маркером як прокласти кабель, навіть підписав маркером. І на фото видно куди повинен підходити провід і як намалював наш монтажник, фото відправили Вам на електрону почту яку Ви вказали при реєстрації. Чому ваш електрик завів провід зовсім не так як вказав наш монтажник, краще запитати у нього. Якщо у Вас є ще якісь претензії до нас, пишіть, обговоримо!
Близько місяця тому замовляли у цій компанії монтаж нового кондиціонера в наш офіс. Старий кондиціонер зламався пропрацювавши лише місяць, точніше зламався регулятор температури. Відгукнулися на заявку швидко, через кілька хвилин нам подзвонив операт...Посмотреть все
Дуже швидко, толково, я навіть не бачив їх, рішення приймав по телефону. Прийом роботи здійснював мій виконроб. Взагалі сподобалося працювати з приватною фірмою, як правило набагато якісніше і дешевше. Правда не завжди дешевше, зовсім не завжди. Але ...Посмотреть все
Роман встановив мені 2 кондиціонери в квартирі. Результатом його роботи я повністю задоволений. Все зроблено якісно і акуратно. Майстер приїхав точно в зазначений час, був ввічливий і гранично акуратний і виконав установку, на мій погляд, дуже профес...Посмотреть все
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход