Насосні станції

Найдено: 1 - 12 из 30 товаров

Насосні станції – це установки які призначені для автоматичного постачання води та підтримування постійного водяного тиску. У комплектацію станції входять : насос, бак (гідроакумулятор),  п’ятерик,  манометр та реле тиску. З допомогою насоса вода постачається із глибини до баку а завдяки реле підтримується сталий тиск.

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ПОКУПЦІ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ

Сьогодні насосні станції представлені широким вибором, вони можуть бути різними як за габаритами так і за своєю потужністю. Важливо знати що чим більший об’єм баку у насосної станції яку Ви обрали тим більшим буде  проміжок часу між вмиканням насосу, звичайно що це певним чином вплине на ціну агрегату. Але є і мінус великого об’єму гідроакумулятора, вода у ньому може почати псуватися, якщо ви не будете використовувати у день той об’єм який ви обрали. Тому зважливо підійдіть до вибору гідроакумулятора до гідрофора (насосної станції).

Частіше всього насосні станції слугують для постачання води в домівки із неглибоких колодязів та свердловин, або ж для підвищення водяного тиску в системах водопостачаннях.  Хорошою ознакою насосних станцій являється факт того, що при одночасному увімкненню декількох точок використання води тиск та напір в системі і в крані не падатиме, що часто відбувається у центральному постачанні води.

Для того щоб обрана Вами техніка добре та довго працювала важливо її правильно розмістити, в літку це просто, тому що вона може стояти у             будь - якому зручному для Вас місці але якомога ближче до колодязю та свердловини, та коли настає зима потрібно пам’ятати про те що вода в резервуарі не повинна замерзати тому техніку розташовують у приміщенні, або ж роблять спеціальне місце біля безпосередньої викачки води, яке досить добре утепляють. Також не потрібно забувати що труба яка іде від насосної станції має бути закопана у землю не менше ніж на 80 см, це для того щоб вода узимку не замерзла.

Де б Ви не встановлювали  насосну станцію, то обов’язковим є наявність зворотного клапану, який встановлюється на кінці шлангу чи поліетиленової труби, завдяки ньому вода не буде вертатися у колодязь чи скважину при вимкнені гідрофора.