Сонячні колектори

Найдено: 1 - 2 из 2 товара

Сонячний колектор - безкоштовна сонячна теплова енергія

Сонце є абсолютно безкоштовним ресурсом, теплові запаси якого невичерпні. Поверхня землі отримує від нього випромінювання потужністю до 1,3 кВт на квадратний метр. Сонячні панелі - це пристрої, здатні направити такий щедрий дар природи на службу людини, яка використовує його для опалення і ГВП.

Україна в даний час відчуває зростання пропозицій ринку купити такі панелі. Колектор відрізняється принципом дії, при якому не відбувається перетворення сонячної енергії в електричну. Його призначення - нагрівання теплоносія, який забезпечує гаряче водопостачання для будинку або промислового об'єкту.

Після нагрівання теплоносія, його енергія передається на колектор, в якому накопичується гаряча вода. Циркуляція забезпечується різницею температур, які характеризують сам колектор і бак-акумулятор.

Сонячні панелі пропонуються в асортименті

Інтернет-магазин «ЕСПО» пропонує придбати різні сонячні батареї, вартість яких може задовольнити будь-які запити. В його асортименті представлені:

 1. Гібридні панелі - пристрої, розраховані на одночасну вироблення теплової та електричної енергії;
 2. Вакуумні (вакуумовані) панелі - відрізняються трубчастим виконанням;
 3. Плоскі сонячні панелі, відмінністю яких є демократична ціна.

Перераховані види мають свої характеристики. Їх ціна - також різна і пояснюється властивостями і призначенням. Купити такі сонячні панелі для дому та іншого використання просто. Львів та інші населені пункти країни в цьому переконалися, завдяки власній практиці. Не останнє місце в цьому мають відгуки користувачів і вартість агрегатів.

Призначення і принцип роботи панелей

Українці для опалення, так само як і для забезпечення гарячою водою, все частіше схильні купити колектори, що функціонують на принципі правильного розподілу теплової енергії денного світила. Накопичення теплової енергії супроводжується її направленням на підігрівання матеріалу-теплоносія, від якого потім нагрівається вода.

Придбання альтернативного джерела тепла для будинку - це оптимальне вирішення питання автономного опалення, що дозволяє істотно знизити вартість забезпечення необхідного температурного мікроклімату.

Інструкція, що додається до таких агрегатів, показує, що панелі:

 • Сонячні колектори призначені для тривалих експлуатаційних термінів;
 • Відрізняються надійністю і практичністю;
 • Сонячні колектори особливого догляду не потребують;
 • Навколишньому середовищу не шкодять;
 • Для економії монтуються на дахах;
 • Окупаються сонячні колектори повністю за короткі терміни;
 • З ладу практично не виходять;
 • Характеризуються працездатністю в різних температурних діапазонах.

Ми можемо запропонувати сонячні колектори різних видів, ціна яких вас просто здивує, як і експлуатаційні можливості. Вони абсолютно безпечні для людини.