Теплові насоси

Найдено: 1 - 2 из 2 товара

Тепловий насос: і обігрів, і охолодження

Тепловий насос для опалення відноситься до альтернативних (або додаткових) способів обігріву житла, які Україна прагне купити все частіше, оскільки встигла оцінити їх значні переваги. Приваблює і ціна вкладень, які швидко повертаються. Цим агрегатом може здійснюватися і пасивне охолодження приміщень, що свідчить про вдале суміщення двох функцій: обігріву взимку і охолодження влітку.

Тепловий насос для опалення: переваги функціонування

Тепловий насос для опалення енергію для свого функціонування бере з навколишнього середовища. Тепло, що витягають із повітря і землі, ґрунтових вод, ним перетворюється в теплоенергію, яка є корисною для будинку, для квартири і для басейну, тобто для місць, які активно використовуються людиною для своєї життєдіяльності.

Львів, Київ, інші міста, селища і села бажають купити такий агрегат, оскільки це відмінна можливість отримання практично дармової енергії, вартість якої найнижча серед енергоджерел.

Інструкція, що входить в комплект такого обладнання, розповідає, що тепловий насос цього типу практично повторює функції електрообігрівача. Купити його вигідніше, оскільки він характеризується високими ККД. Ціна хоч і досить висока, але окупається швидко: при споживанні одного кіловата електричної енергії його віддача близько 2-4 кіловат теплоенергії, безкоштовно вироблених, завдяки використанню природної енергії. Вартість знижується, витрати для опалення повертаються.

Витрачена і отримана енергія: фактори впливу на їх співвідношення

Коефіцієнт перетворення, який характеризує тепловий насос для опалення, визначається співвідношенням енергії, тієї, що витрачена, і тієї, яка отримана в кінцевому підсумку. Від цього показника залежить і ціна продукту. Для різних теплонасосів, які в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» можна придбати для квартири, для басейну або для будинку, він різний. Його значення залежить від:

  • Температурного рівня джерела тепла, тобто середовища, від якогонадходить енергія.
  • Температури теплового носія в опалювальній системі. З ними використовуються низькотемпературні системи, наприклад, батареї великої площі, фанкойли, теплі підлоги, що функціонують при подачі носія з температурою 35-50 градусів. При більш високих температурах спостерігається зниження ККД, якість опалення падає, від чого підвищується вартість витрат на роботу агрегату.

Відгуки наших співвітчизників, які в числі перших стали користувачами обладнання, свідчать про мінімальне забруднення навколишнього середовища цими установками; про кращу альтернативу природному газу, ціна якого висока; про ефективне додаткове теплоджерело.

У теплонасосів, що набирають популярності, очікується велике майбутнє. Разом з цим суттєві зручності відчують і співвітчизники.