Про компанію

Інтернет-супермаркет «ESPO" - це не тільки торгова точка, яка реалізує обладнання для теплопостачання, водопостачання, опалювальну техніку та комплектуючі, бо з цього ми починали свій шлях, зараз у нашому асортименті налічується більше 100 тисяч товару, різного характеру. Ми також займаємося професійними монтажними роботами, надаючи клієнтам весь комплекс послуг від підбору, покупки до доставки і встановлення будь-якого придбаного у нас обладнання, призначеного для забезпечення комфорту і затишку в житті наших співвітчизників.

На українському ринку за час свого існування ми зуміли завоювати найміцніші позиції. Працюємо з клієнтами з різних регіонів нашої країни.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Оскільки наша компанія, яка впевнено і швидко розвивається, ми на перше місце ставимо надійність своєї всебічної діяльності, високий професіоналізм та відповідальність перед клієнтами.
Колектив складається з високопрофесійних фахівців, які володіють достатнім практичним досвідом і теоретичними знаннями для належного виконання побажань клієнтів. Вони постійно вивчають всі надходження нового товару і їх характеристики, що дозволяє не відставати від нововведень.

До позитивних моментів діяльності Інтернет-супермаркету «ЕСПО» також можна віднести:

  • Індивідуальний підхід до запитів кожного свого клієнта;
  • Постійне розширення асортименту пропонованих товарів за рахунок нових надходжень обладнання провідних світових виробників;
  • Висока кваліфікація персоналу, що дозволяє вирішувати будь-які проблеми своїх клієнтів;
  • Інноваційні підходи до здійснення послуг, що надаються і гарантії їх високої якості;
  • Постійний пошук нових напрямків діяльності.

ЧОМУ ПРОПОНУЄМО ТОВАР ЗА ЗВАЖЕНИМИ ЦІНАМИ? 

Пропоноване нами устаткування відповідає сучасним критеріям надійності. Воно зручне для використання споживачами. При цьому наші ціни - оптимальні, без будь-яких накруток. Ми прагнемо, щоб кожен співвітчизник міг стати споживачем наших товарів і послуг.

Устаткування за прийнятними цінами - це результат того, що ми постійно знижуємо накладні витрати, використовуємо прямі поставки товару, який придбається великими партіями, що також дозволяє досягати економії.

Інтернет-супермаркет «ЕСПО» завжди забезпечує максимальні зручності для своїх клієнтів. Ми не прагнемо до якихось надприбутків, а виступаємо за розумне співробітництво, яке в підсумку обертається нашими взаємними вигодами. Ми готові до плідних відносин, аби наш клієнт завжди залишався задоволеним нашою роботою.