Ванни акрилові у Львові, Києві, ціна

Найдено: 0 товаров

анни вибираються за самими різними критеріями, серед яких і матеріал, який використовується для їх виготовлення. Звертається увага на форму цих виробів, їх розміри і товщину стінок, вид покриття і якість, наявність або можливість використання додаткових опцій.

ВАННИ: РІЗНОВИДИ ЗА МАТЕРІАЛОМ ВИГОТОВЛЕННЯ

Україна в даний час використовує ванни, які виготовлені з:

  • Чавуну - вони відрізняються довговічністю, надійністю, низькою теплопровідністю. Вода знижується в них на 5-10 градусів на годину, а тому прийняття ванни відрізняється комфортністю. Чавунні ванни не шумні. Вода набирається тихо.
  • Сталі - довго виступали в якості альтернативи чавунним виробам. Відмінності - в невеликій вазі (30-40 кг), тривалих термінах служби, а також невеликій вартості. Ванни зі сталі мають високу теплопровідність і гучність, які можуть бути виправлені в процесі монтажу.
  • Акрилу - стали дуже популярними. Їх ціна - оптимальна, експлуатаційні властивості - високі, розміри, форми і кольору - різноманітні. Львів і багато міст, сіл і селищ нашої країни все частіше вирішують купити саме такі вироби. Невелика вага, простий монтаж, гарантія до півтора десятка років - і ці властивості сприяють великої популярності акрилових ванн.
  • Кварила - для виготовлення використовуються сучасні матеріали, що складаються з міцного кварцу і практичного акрилу. Відмінні характеристики полягають в удароміцності, безшумності, хорошому триманні температури, гігієнічності та різноманітності форм. Виготовляються литтям, що дозволяє отримувати вироби різних розмірів, в тому числі - глибини. При монтажі каркас для ванни не використовується, оскільки товщина стінок в середньому дорівнює 10 мм.
  • Кераміки, каменю - ці матеріали забезпечують здатність добре утримувати тепло, несхильність іржавіння і механічних пошкоджень, безшумність, довговічність. Мають високу вартість, пристойний вагу і відрізняються крихкістю.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ФОРМ І РОЗМІРІВ ВАНН

Інтернет-супермаркет «ЕСПО» пропонує своїм покупцям найсучасніші ванни, які виготовлені з різних матеріалів, більшість з яких дає можливість надання їм найрізноманітніших форм.

У нас є вибір ванн різних розмірів, що дозволяє вибирати вироби для будь-яких умов установки і експлуатації. Жоден покупець без покупки від нас не йде, оскільки в нашому асортименті представлений будь-який товар, що відрізняється якістю, функціональністю і довговічністю використання людиною.