Бойлери

Найдено: 1 - 12 из 183 товара

Якщо раніше у великих містах з такою проблемою як вимкнення гарячої води або відсутність її у позаміських будинках можна було лише змиритись і чекати, то сьогодні цій проблемі є вирішення. За декілька останніх років значно виросла зацікавленість на ринках серед водонагрівальної техніки. Бойлери, або як їх ще називають – водонагрівачі створені для того щоб кожен із нас міг в будь-який зручний для себе час : мити посуд, приймати душ чи ванну та т.п.

Бойлер – це пристрій для підігріву води з баком та нагрівальним елементом. Як бак так і нагрівальний елемент ( тен ) бувають різними по своїй фактурі, розмірах та функціях.

Водонагрівачі поділяються на :

- Проточного або накопичувального (буферного)типу;

- Газові;

- Електричні;

- Комбіновані ( непрямого) нагріву, та ін..

БОЙЛЕРИ ПРОТОЧНОГО АБО НАКОПИЧУВАЛЬНОГО (БУФЕРНОГО) ТИПУ

Бойлери такого типу мають свої плюси. За допомогою такого водонагрівача можна нагрівати воду в будь якій кількості по скільки ємкість в такого типу бойлера відсутня, тому сам пристрій зручний в установці адже він компактний і дуже зручний для маленьких квартир, але окрім квартир його можна використовувати і в інших установах, таких наприклад, як ресторани, кафе, лікарні та ін.. Ще одна із хороших рис такого водонагрівача , це майже миттєве нагрівання води та мала ймовірність його поломки. Що ж стосується накопичувального (буферного) типу, то ці водонагрівачі нагрівають воду не по мірі відкривання її у крані, а лише згодом , після того як вода набереться в бак та нагріється, і кількість її звичайно буде обмеженою.

ГАЗОВІ БОЙЛЕРИ

Газові водонагрівачі так само як і буферні бойлери досить швидко нагрівають воду у великій кількості. Оскільки цей пристрій працює використовуючи ресурси природного газу , то при його встановленні потрібно обов’язково не забути і про димар, хоч це й лишні витрати та самі бойлери не високі в ціні.

ЕЛЕКТРИЧНІ БОЙЛЕРИ

Бойлери які працюють від вашого електропостачання і не несуть великих затрат електроенергії. Існують як з одним так двома тенами. Зручність водонагрівача  з 2-ма тенами така, при використанні невеликої кількості води один з тенів можна вимикати, в разі поломки одного з них , бойлер буде продовжувати працювати за рахунок іншого.

КОМБІНОВАНІ БОЙЛЕРИ (НЕПРЯМОГО НАГРІВУ)

Ці бойлери відрізняються від всіх інших, тим, що приєднуються до опалювального твердопаливного котла та працювати вони можуть тоді коли котел вимкнений за рахунок тену.

Для того щоб правильно обрати водонагрівач потрібно добре все обміркувати. Визначити як саме і для чого Ви будете його використовувати; скільки людей одночасно може користуватись гарячою водою, адже під різні потреби можна підібрати ідеальний бойлер який буде підходити по розмірах, можливої кількості нагрітої води, швидкості її нагрівання ,типу роботи. Звичайно якщо водонагрівач призначений лише для миття посуди, то вистачить і маленького 10 літрового бойлера, зрозуміло що для душу чи прийняття ванни такий літраж буде за малий. Якщо у вашій ванні чи кухні не має вдосталь місця для розташування водонагрівача, сьогодні є можливість вибрати модель яка поміститься і в маленькому куточку, замість великих круглих баків виберіть прямокутні, плоскі компактні бачки slim-версії.

Обов’язково при виборі водонагрівальної техніки потрібно звертати увагу і на фірму-виробника. Адже на сьогоднішній день існує безліч відомих та надійних брендів як зарубіжних так і тих які виготовляються на Україні.