Рушникосушки

Найдено: 1 - 12 из 290 товаров

Популярними нині є рушникосушки. Вони являють собою електричні або водні прилади, які використовуються людиною для сушіння рушників і інших виробів з тканини. Їх класична конструкція,відома давно, - це трубчастий змійовик, розташований в ванній або на кухні. На нього можна вішати рушники для сушіння.

Такі прилади прикріплюються до стін або на підлогах. До них підводиться відповідна комунікація. Рушникосушки зручні, оскільки місця практично не займають, а користь приносять відчутну.

Інтернет-супермаркет «ЕСПО» пропонує своїм клієнтам солідний асортимент рушникосушок різних типів і моделей, які виготовлені різними виробниками.

ТИПИ СУЧАСНИХ РУШНИКОСУШОК

Класифікація рушникосушок, представлених на сучасному ринку, здійснюється за принципом їх функціонування. За джерелами одержуваного тепла в даний час вони діляться на наступні моделі:

  • Водяні прилади, що підключаються до систем гарячого водопостачання. Гаряча вода виступає в них, як нагрівальний елемент. Потрібна їх спеціалізована врізка в водопроводи, що вимагає додаткових витрат.
  • Електричні рушникосушки функціонують від однофазних побутових електромереж. Нагріваються за допомогою електронагрівальних елементів. Повністю підготовлені до роботи, достатньо лише закріпити на стіні і включити в електромережу.
  • Комбіновані прилади розраховані на роботу від електромереж і від подачі гарячої води. Бувають багатофункціонального призначення, тобто разом з сушінням виробів з тканини служать ще і для прогрівання приміщень. Вони складаються з декількох радіаторних секцій. Їх кількість підбирається, виходячи з площі приміщень. Використовуються такі прилади найчастіше в ванних кімнатах.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЮТЬ ПЕРЕВАГИ РУШНИКОСУШОК?

В асортименті нашого Інтернет-супермаркету «ESPO» рушникосушки будь-яким моделей від різних виробників. Вибрати можна той прилад, який буде найбільш зручним і прийнятним в конкретних умовах використання.

Кожна модель має свої переваги. Водяні рушникосушки позбавлені необхідності витрат на електроенергію. При використанні електричних приладів відпадає необхідність в спеціалізованих монтажних роботах. Комбіновані зручні тим, що можуть працювати від двох джерел, що забезпечує їх постійне функціонування.

При зверненні в наш Інтернет-супермаркет ви завжди отримаєте професійну пораду щодо оптимального вибору рушникосушки. Вам розкажуть про переваги і недоліки будь-якої моделі, порадять, як зробити правильний крок.

Наші фахівці організовують доставку придбаної рушникосушки і, при необхідності, здійснять професійний його монтаж, якщо цього забажає покупець.