Обігрівачі

Найдено: 1 - 12 из 12 товаров

На сучасному ринку асортимент пропонованих обігрівачів складається з сотень різних моделей. Серед них можна знайти масляні радіатори і конвектори, тепловентилятори та інфрачервоні обігрівачі, каміни і т.д. Для будь-якого споживача важливим питанням є правильний вибір оптимального пристрою, який забезпечить бажаний температурний режим при мінімальних витратах.

НА ЧОМУ Ж ЗУПИНИТИ ВИБІР?

Масляні радіатори є затребуваними з причини їх пожежобезпеки, безшумності і достатньої мобільності. Його пристрій - металевий корпус, заповнений мінеральним маслом, нагрівається електричною спіраллю. Тепло від нагрівання корпусу і віддається повітрю навколо нього.

Є й деякі недоліки, які полягають у великому часі нагрівання, великих габаритах приладу і загрозі обпектися від високих температур поверхні радіаторів.

Електричні конвектора здійснюють нагрівання шляхом використання керамічних або металевих нагрівальних елементів, які передають тепло повітрю. До достоїнств цих приладів належать невеликий нагрів корпусу, наявність терморегулятора, пожежобезпечність, висока мобільність і ККД, безшумність.

Тепловентилятори нагрівають повітря за допомогою розпечених спіралей і вентиляторів, які подають теплі потоки в обігрівні зони. Це естетичні та компактні прилади, швидко нагріваються, температура регулюється термостатом без відключення від мережі. Трохи шумний і забруднює повітря через спалювання кисню.

Інфрачервоні обігрівачі характеризуются найбільшою ефективністю та економічністю, що гарантують обігрів великих площ. При нагріванні випромінювачів відбувається інфрачервоне випромінювання, поглинається навколишніми поверхнями, які нагріваються від цього. Далі йде віддача тепла повітрю в приміщеннях.  Це абсолютно безшумні прилади, що гарантують економію електроенергії та сталість вологості, оскільки не спалюється кисень. Прилади не можуть бути використані в приміщеннях з високою вологістю. Обмеження пов'язане з необхідністю запобігання потрапляння води на нагрівальні елементи.

ЩО ТРЕБА ВРАХОВУВАТИ ПРИ ВИБОРІ ОБІГРІВАЧА?

Найважливішою характеристикою будь-якого обігрівача вважається його номінальна потужність, від якої залежить площа, для обігріву якій його буде достатньо.

З цього повинен виходити кожен споживач. Наприклад, якщо будинок не має опалення, але має хорошу теплоізоляцію, то слід виходити з розрахунку: 1 кВт на приміщення об'ємом до 27 куб. метрів.

Більш докладні консультації будь-який клієнт може отримати від фахівців Інтернет-супермаркету «ЕСПО», куди він має звернутися за покупкою опалювального приладу для забезпечення належного температурного режиму в своїй квартирі або будинку.