Стальний твердопаливний котел Burnit WBS 110

Артикул: ba207
Описание
Сталевий твердопаливний котел Sunsystem Burnit WBS.
 
Твердопаливний котел зі сталі Sunsystem Burnit WBS рекомендовано для спалення деревини або деревних брикетів класу B в якості твердого палива. Передбачена можливість встановити на вибір газовий, нафто або пелетний пальник.
 
Будова Твердопаливного котла Sunsystem Burnit WBS:
 
1. Температурний давач 
2. Кожух 
3. Теплоізоляція 
4. Теплообмінник 
5. Димовідвідна камера 
6. Водяний теплообмінник 
7. Бункер спалювання
8. Металева решітка для золи  
9. Камера для золи 
10. Фланець пальника
11. Димохід 
12. Вивід гарячої води 
13. Регулятор тяги термостатичного типу
14. Клапан для забору повітря
 
Основні переваги:
 
• Камеру для спалювання твердого палива обладнано теплообмінником з великою площею і низьким коефіцієнтом опору
• В нижніх дверцятах вмонтований фланець для підключення до котла пеллетного пальника 
• Дуже простий в експлуатації щодо чистки та обслуговування 
• Навіть великі дерев'яні поліна просто завантажувати за рахунок великих дверцят камери спалювання палива.
• Котел обладнано ребристою поверхністю теплообмінника і триступеневою димовідвідною камерою, яка дозволяє значно збільшити ККД 
• Запобіжний клапан на 3 bar включено в комплект котла 
• Простий монтаж і легкий в обслуговуванні 
 
Конструктивно відповідає вимогам норм EN 303-5
 
Забезпечено три ступені захисту: 
 
1) Тяговий регулятор (Термостатичний); 
 
2) Запобіжний клапан; 
 
3) Пристрій запобігання закипання котла, який вмонтовано зверху котла. Спрацьовує у випадку перегріву, відкривши заслінку для зниження температури всередині котла.
 
Корпус сталевого твердопаливного котла Sunsystem Burnit WBS виготовлено зі сталевого листа високої якісті товщиною 5 мм для бункера спалювання і 3 мм для водяної сорочки. Висока ефектівность роботи котла і низька вартість щодо експлуатації досягається шляхом конструкивних особливостей та якісних матеріалів. 
Терморегулятор високої надійності за рахунок своєї простоти керує горінням шляхом зміни кількості надходження повітря.
 
Щодо ефективності: гарячі гази проходять навколо трьох наповнених водою резервуарів в камері спалювання, що дозволяє всю теплову енергію гарячих газів на шляху до вихідної труби передати водяній сорочці. Водяна сорочка вмонтована в бункер спалювання. Теплоізоляція товщиною 50мм дозволяє по максимуму зменшити тепловтрати.
 
Цілий комплекс захисних пристроїв забезпечують надійність і безпеку приладу.
 
В якості палива опалювальний котел може використовувати лише природну і необроблену деревину. Довжина повинна бути до 1 метра. Можна використати пресоване паливо та брикети, що містять тільки деревину. Зміст вологи не більше 20%. Для максимального використання деревного палива рекомендовано використовувати деревину, яка просушувалась протягом 1,5-2 років. Висока вологість деревини зменшує її теплоутворювальну здатність, яка в свою чергу, знижує загальну потужність котла.
 
Щодо палива котел є повністю універсальним з можливістю до адаптації з іншими видами палива за рахунок можливості встановлення газового, масло або пеллетного пальника.
Снят с производства
Снят с производства
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
Снят с производства
Доставка: Стальний твердопаливний котел Burnit WBS 110

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!