Стальний твердопаливний котел Burnit Active WBS 30

Артикул: ba202
Описание

Burnit Active WBS 30 кВт. твердопаливні котли сучасного зразка, які виготовленні з високоякісної сталі та оснащені вентилятором який забезпечують примусовий повітряний потік.

Дана модель котла виготовлена для обігріву різноманітних площ, як малих так і великих. Burnit Active WBS спроектовані для спалювання твердого палива, дров та вугілля, а також з доступною можливістю підключення пелетного, масляного, дизельного чи газового пальника.

Ця модель характерна такими особливостями:

Доступна функція модуляції швидкості вентилятора, яка відбувається за допомогою електричного блоку управління, що забезпечує регулювання повітряним потоком, завдяки чому контролюється згорання.

Збалансований потік повітря забезпечує оптимальне згорання, таким чином зменшуючи розхід палива.

Теплообмінник великої площі та з низьким коефіцієнтом спротиву.

Дверці які мають великий розмір дають змогу зручно завантажувати паливо.

Решітка з якісного металу, забезпечує якісний захист камеру від проникнення вогню. Решітка знімається для зручного прибирання.

Наявний фланець для зручного встановлення пальника.

Цілий ряд запобіжних заходів безпеки таких як: підривний клапан, вмонтоване в верхній частині котла водяне охолодження, термостат, клапан нагнітання.

Відповідність вимогам EN 303-5

Снят с производства
Снят с производства
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
Снят с производства
Доставка: Стальний твердопаливний котел Burnit Active WBS 30

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!