Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 18 S

Артикул: ba448
Есть в наличии
Бренд: Atmos
Артикул: ba448
46.315грн
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2) 100-200
Країна виробник твердопаливного котла Чехія
Товщина стали твердопаливного котла (мм) 6
Описание

Більше 80-ти років в Чехії працює компанія «Атмос». Починала з газифікованих силових установок, які працювали за принципом, що застосовується сьогодні в вугільно-дров'яних і дров'яних котлах. Далі з'явилися компресори, а потім - і опалювальні котли, яких сьогодні випускається 90 типів.

Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 18 S - один з вироблюваних компанією агрегатів, що традиційно відрізняються якістю, економічністю і екологічністю. Україна вже на власному досвіді відчула переваги такого обладнання.

ПІРОЛІЗНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ ATMOS DC 18 S: ПРИЗНАЧЕННЯ І ПРИСТРІЙ

Чеський бренд розробив цей агрегат для функціонування на деревині та досягнення комфортного температурного мікроклімату в самих різних приміщеннях. Робота основана на генераторній газифікації. При цьому використовується вентилятор відсмоктування, що видаляє продукти згоряння або вганяє в нього повітряні маси.

Корпус котла виготовляється з 3-8-міліметрової сталі, з'єднаної зварюванням. Агрегат має частину для розміщення палива, внизу розташований патрубок високою жаростійкості. Отвір в ньому необхідно, щоб проходив газ, а також кінцеві продукти згоряння.

Весь процес топки відбувається в просторі, викладеному блоками з кераміки. Вертикально розташований канал, що знаходиться позаду, забезпечує просування продуктів, одержуваних при згорянні. На ньому вгорі є клапан, необхідний для розпалювання, і патрубок, яким він приєднується до димохідним трубах.

Конструкційно піролізні твердопаливні котли Atmos DC 18 S мають 2 камери. Вгорі розташовується запас необхідного палива, а внизу - воно спалюється, тут же розташовується зольник. У міжкамерному просторі є сопло, що забезпечує газифікацію і згоряння деревини.

ПІРОЛІЗНІ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ ATMOS DC 18 S: ЇХ ПЕРЕВАГИ

Бажання наших співвітчизників купити саме цей котел пояснюється численними перевагами, які полягають в наступному:

  • Доступність спалювання великих деревних шматків;
  • Тривале горіння за рахунок солідного паливного бункера;
  • 81-87- відсоткове ККД;
  • Екологічне спалювання (третій клас по CSN EN 303-5);
  • Вентилятор витяжного типу - гарантія безпильного видалення золи і бездимного котельні;
  • Перегрів запобігається охолоджувальними контурами;
  • Вимкнення котла в автоматичному режимі забезпечується термостатом;
  • Очищення від золи зручне: досить разу на тиждень при деревині, разу на день - при вугіллі.

ХАРАКТЕРНІ ВЛАСТИВОСТІ ПІРОЛІЗНИХ КОТЛІВ

Піролізний твердопаливний котел Атмос DC 18 S має потужність від 14-20 кВт. Розмір тяги димаря дорівнює 24 Па. Вага опалювального приладу - 283 кг. У нього поміщається 45 л рідини. Воронка для завантаження відрізняється об'ємом 66 куб. дм. Спалювані поліна повинні мати довжину трохи більше 330 мм.

Теплоносій, що повертається, має 65-градусну температуру. Габаритні розміри опалювального приладу - 1120х590х845 мм. Виробник для досягнення оптимальних кінцевих результатів пропонує використовувати таке паливо, як суха деревина, що має теплотворність в 15-18 МДж/кг і відрізняється вологістю - 12-20 відсотків, діаметром - 80-150 мм.

ОПТИМАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ ФУНКЦІОНУВАННЯ КОТЛА ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ ПРАВИЛЬНОЮ УСТАНОВКОЮ

Для котлів необхідно підключення LADDOMAT 21, щоб гарантувати температуру води, яка повертається, мінімум 65 градусів. Для агрегатів піролізного типу необхідна вихідна температура в діапазоні 80-90 градусів.

Основним варіантом виробленого котлового обладнання є використання охолоджувальних контурних конструкцій, які використовуються проти перегріву. Рекомендується застосування в системах з піролізного котла і ємністю для акумуляції.

Регулюються опалювальні агрегати по електромеханічному принципу. Потужність встановлюється заслінкою, яка управляється тяговим регулятором шляхом автовідкриття і автоприкриття.

Львів, все міста, селища і села нашої країни - це місця, жителям яких наш Інтернет-супермаркет «ЕСПО» пропонує піролізні котли на твердому паливі від чеської фірми «Атмос», яка є одним з кращих гравців європейського ринку кліматичної техніки. Ціна пропозиції - оптимальна для нашого співвітчизника.

46.315грн
Технические характеристики: Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 18 S
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2)
100-200
Країна виробник твердопаливного котла
Чехія
Товщина стали твердопаливного котла (мм)
6
Вага виробу (кг)
265
Споживання резервне паливо
Відсутнє
Об'єм теплоносія (води) в котлі (л)
45
Діаметр підключення до системи опалення (G)
1 1/2 R
Перетин димоходу (мм)
150
Підключення до електромережі (в базовій комплектації) (В \ Гц)
230/50
Максимальна температура в режимі опалення (С)
90
Обсяг топки (дм. Куб)
66
Мінімальна температура повертається води під час експлуатації (С)
65
Максимальна довжина полін (мм)
330
Тип камери згоряння
відкрита atmo
матеріал теплообмінника
сталь
Вид тепло носія
вода
Высота, мм
1180
Ширина, мм
590
Страна-производитель
Чехія
серія:
DC-S
46.315грн
Документация: Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 18 S
46.315грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
46.315грн
Доставка: Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 18 S

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!