Піролізний твердопаливний котел Atmos AC 25 S

Артикул: ba426
Есть в наличии
Бренд: Atmos
Артикул: ba426
48.558грн
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2) 201-300
Країна виробник твердопаливного котла Чехія
Товщина стали твердопаливного котла (мм) 6
Описание

Найновішою розробкою конструкторів з Чехії є піролізний твердопаливний котел Atmos AC 25 S, який активно використовується споживачами в сфері забезпечення належного опалення самих різних приміщень. Завдяки використанню сучасних технологій і європейському підходу розробники зуміли досягти відмінних технічних характеристик і високої якості.

Україна досягла успіху у використанні даного сучасного опалювального обладнання, а тому зазначає великі вигоди від цих котлів, які відмінно підходять до їх застосування в наших специфічних експлуатаційних умовах.

ПІРОЛІЗНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ ATMOS AC 25 S: ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЮ

Сучасний піролізний твердопаливний котел Aтмос AC 25 S є агрегатом, який обладнується сталевим теплообмінником. У його функціонуванні використовується класичний принцип генераторної газифікації вугілля і деревного палива. Він зручний тим, що приміщення опалюються будь-яким паливом - дровами або вугіллям.

Ці котли, які відрізняє цілком демократична ціна, виготовляються з листової високоякісної сталі. Вони відрізняються формою прямокутного бункера. Водяна сорочка знаходиться між стінками (внутрішніми і зовнішніми) і котловими камерами. По ній здійснюється циркуляція води, яка виступає в ролі теплоносія.

Призначення верхньої камери - здійснення класичного спалювання деревини і вугілля. Для цих цілей вона обладнана завантажувального дверцятами. Нижня частина призначена для догорання. Щоб воно здійснювалося ідеально, її оснащують блоками з кераміки. В таких умовах відбувається повне вигорання спалюваних речовин.

Між камерами завантаження і догорання, викладеними керамікою, яка забезпечує якісне згоряння і високу теплову віддачу, розташовується газифікуюче сопло.

Піролізні твердопаливні котли Aтмос AC 25 S мають великі верхні завантажувальні камери, які забезпечують тривале функціонування обладнання на одній заправці. Це істотно знижує трудовитрати користувачів, а так їх втрати часу на обслуговування та експлуатацію. Купити котел надзвичайно вигідно, оскільки він має високу ефективність. Львів зрозумів це давно, як, власне, і інші куточки нашої країни.

ЯК ПРАЦЮЄ ПІРОЛІЗНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ ATMOS AC 25 S?

Функціонування піролізних котлів на твердому паливі полягає в тепловому відборі від продуктів, які згорають, і подальшої передачі тепла циркулюючих рідин через спеціальні теплообмінники.

Конструкція котла виконана таким чином, що забезпечується вільний доступ до газових каналах і керамічним топок для виконання чистки. Наявний повітряний розподільник забезпечує рівномірний розподіл повітря в топкових камерах. Піролізні котли можуть опалювати як житлові будинки, так і громадські установи, площа яких не більше 250 кв. метрів. У них є повне автоматичне керування функціонуванням, для чого використовуються регулятори тяги «HONEYWELL», термостати - регулюючий, для продуктів згоряння і для насоса, а також перемикач роботи і головний вимикач.

ПЕРЕВАГИ, ЩО ВІДРІЗНЯЮТЬ ПІРОЛІЗНІ КОТЛИ

Основні властивості, які характерні для котлів цього типу, такі:

 • ККД - до 92 відсотків;
 • Топка, оброблена керамікою;
 • Використання різних видів палива;
 • Зручне завантаження палива через велику завантажувальний вікно;
 • Наявність вентилятора для витяжки газів;
 • Проста і зручна очищення;
 • Спрощена конструкція високої надійності;
 • Європейська безпека, підтверджена сертифікатом РЄ;
 • Дворічна гарантія;
 • 25-річний термін служби;
 • Щільна камера згоряння забезпечує відсутність неприємних запахів;
 • Безшумність і комфортність роботи котлів
 • Потужність - 25 кіловат.

Придбання даного котлового обладнання сучасного типу є в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО», який пропонує його всім бажаючим, надаючи при цьому всебічну консультаційну допомогу в правильному виборі.

48.558грн
Технические характеристики: Піролізний твердопаливний котел Atmos AC 25 S
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2)
201-300
Країна виробник твердопаливного котла
Чехія
Товщина стали твердопаливного котла (мм)
6
Вага виробу (кг)
297
Споживання резервне паливо
вугілля / дрова
Об'єм теплоносія (води) в котлі (л)
45
Діаметр підключення до системи опалення (G)
1 1/2 R
Перетин димоходу (мм)
150
Підключення до електромережі (в базовій комплектації) (В \ Гц)
230/50
Максимальна температура в режимі опалення (С)
90
Обсяг топки (дм. Куб)
66
Мінімальна температура повертається води під час експлуатації (С)
65
Максимальна довжина полін (мм)
330
Тип камери згоряння
відкрита atmo
матеріал теплообмінника
сталь
Вид тепло носія
вода
Страна-производитель
Чехія
серія:
AC-S
48.558грн
Документация: Піролізний твердопаливний котел Atmos AC 25 S
48.558грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
48.558грн
Доставка: Піролізний твердопаливний котел Atmos AC 25 S

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!