Електричний котел Kospel EKCO.R1 8

Артикул: ba117
Нет в наличии
Бренд: Kospel
Артикул: ba117
11.077грн
Країна виробник електричного котла Польша
Тип встановлення електричного котла Навісний
Наявність розшир. бака в електричному котлі Ні
Наявність насоса в електричному котлі Так
Описание

Тепло в домівці, як і в офісі, є найважливішим фактором у створенні оптимального для життя і трудової діяльності мікроклімату. Благо в даний час проблем з придбанням опалювального обладнання Україна не відчуває. Ринок заповнений всілякими пропозиціями.

Проблеми виникають у майбутніх власників: то немає можливостей для зведення димаря, то відсутнє спеціальне приміщення для розташування котла. Однак виходом з такого становища є електричний котел Kospel EKCO.R1 8. Він може успішно експлуатуватися без усього перерахованого вище, забезпечуючи встановлення бажаного температурного режиму.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ KOSPEL EKCO.R1 8: В ЧОМУ ПЕРЕВАГИ?

Кожен покупець, який звернув увагу на такий агрегат, як електричний котел Kospel EKCO.R1 8, повинен знати, що він має чимало переваг, які притягують його купити. Прилад відрізняється простою експлуатацією, що полягає в установці температури звичайним ручним перемикачем.

Наявний кімнатний температурний регулятор контролює температуру в опалювальних приміщеннях і при появі необхідності просто відправляє сигнали, що викликають включення або відключення котлового обладнання. Здійснення монтажу електрокотла проблем не викликає, оскільки не потрібні ні димоходи, ні вкладиші, ні додаткові приміщення.

Інвестиційна ціна котлів низька, а тому вони є прийнятними для застосування в тих місцевостях, де немає централізованих поставок природного газу. Використовуються вони і на дачах, тобто там, де перебування людини є тимчасовим. Зручно і швидко - саме так отримують необхідну температуру. Без нього не обійтися в випадках, коли технікою безпеки забороняється використання відкритого вогню, наприклад, на бензоколонках і в деяких типах складських приміщень.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Деякі додаткові можливості служать для забезпечення простої і безпечної роботи котлів. Перед котельним агрегатом передбачається використання ПЗВ - диференціального пристрою відключення і плати електроніки, які, як раз, і відповідають за безпеку і стабілізацію.

Сітчастий фільтр з магнітними вкладишами, який встановлюється на вході, забезпечує очистку надходять теплових носіїв від всіляких домішок і сміття, не допускаючи їх потрапляння в опалювальні системи й прилади обігріву.

Електричні коти Koспел EKCO.R1 8 комплектуються циркуляційними насосами і кімнатними температурними регуляторами, групами безпеки і манометрами. У них забезпечується тимчасова затримка, коли включаються ступені потужності агрегату.

Котли обладнані захистом від блокування і перегріву, а також контролем протоку теплового носія. Вони можуть експлуатуватися з програматорами або кімнатними термостатами, що входять в комплектацію котлів.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ KOSPEL EKCO.R1 8: ПРАВИЛЬНІСТЬ ВИБОРУ

Правильним вибір електрокотла є ще й тому, що його потужність при необхідності може зменшуватися до двох третин, для чого є перемикач. Цим гарантується істотне зменшення енергоспоживання. Потужність перемикається плавно, щоб уникнути перепадів напруги.

Тривала і ефективна робота котлів на електриці, які використовує як Львів, так і інші населені пункти, забезпечується і нагрівальними блоками, і ТЕНами, для виготовлення яких використана високоякісна сталь-нержавійка.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОКОТЛА KOSPEL EKCO.R1 8

Ці агрегати характеризуються 8-кіловатною потужністю. Для експлуатації необхідно 380-вольтну електронапругу. На виході з котла теплоносій може мати температуру від 35 до 80 градусів. КПД дорівнює 99,4 відсотка. Котли успішно використовуються для обігріву приміщень площею 40-80 кв. метрів.

11.077грн
Технические характеристики: Електричний котел Kospel EKCO.R1 8
Країна виробник електричного котла
Польша
Тип встановлення електричного котла
Навісний
Наявність розшир. бака в електричному котлі
Ні
Наявність насоса в електричному котлі
Так
Напруга електр. котлів (В)
380
11.077грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
11.077грн
Доставка: Електричний котел Kospel EKCO.R1 8

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!