Електричний котел Bosch Tronic 5000 H 30 кВт

Артикул: ba91
Есть в наличии
Бренд: Bosch
Артикул: ba91
45.121грн
Тип встановлення електричного котла Навісний
Наявність розшир. бака в електричному котлі Так
Наявність насоса в електричному котлі Так
Описание

Останнім часом Україна робить свій вибір на користь такого опалювального обладнання, як електричні котли Bosch Tronic 5000 H 30 кВт, які дозволяють широке використання електрики, як джерела тепла при різних способах нагрівання приміщень. Вони використовуються і з акумулюють баками, а також забезпечують при необхідності гарячою водою. Це відмінне резервне теплове джерело. Наймінімальніша потужність таких котлів - 2 кВт.

ДЕ МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ BOSCH TRONIC 5000 H 30 КВТ?

Забезпечення оптимального теплового мікроклімату в приміщеннях будь-яких типів гарантує електричний котел Бош Тронік 5000 H 30 кВт, який віднесений до опалення закритими системами. Він функціонує за рахунок примусово здійснюваної циркуляції носіїв тепла.

У цих агрегатах застосовується теплообмінник, виконаний з легованих видів сталі. Відрізняється високим ступенем електричного захисту. Якщо ви є прихильником ефективного економічного обладнання, то це варіант саме для вас. До нього можна підключити термостати і програматори.

ВИКОРИСТАННЯ КОТЛІВ ДАНОГО ТИПУ

Даний котловий виріб, який Львів уже визнав, як високоефективний і зручний, застосовується в різних конструкціях:

 • У закритих системах, де циркуляцією носіїв носить примусовий характер;
 • У системах закритого типу з використанням теплоакумуляторів і примусового руху носіїв;
 • Значні обсяги використовуваних обмінників дозволяють модернізувати старі опалювальні системи;
 • Це відмінна можливість для застосування його як резервного котла.

ОСОБЛИВОСТІ ЕЛЕКТРОКОТЛІВ

Якщо купити сучасний електричний котел Бош Тронік 5000 H 30 кВт, то оптимальний тепловий режим буде забезпечуватися агрегатом, який вирізняється корисними особливостями:

 • Ступенем електрозахисту IP40;
 • Чотирьохміліметровим теплообмінником, виконаним зі сталі легованої, внизу якого вертикально розміщуються електронагрівачі;
 • Екологічно чистої повною теплоізоляцією з мінеральної негорючого 15-міліметрового матеріалу;
 • Нагрівальними електроелементами з міді;
 • Контакторами нізкошумними;
 • Вбудованим 3-швидкісним циркуляційним насосом;
 • Автоповітревідвідником.

Отриманню всіх переваг, перерахованих вище, сприяє обладнання, ціна якого цілком прийнятна.

bosch-tronic-5000-h-30-kvt

ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ BOSCH TRONIC 5000 H 30 КВТ: ШЛЯХИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРАЩИЙ РІШЕНЬ В ОПАЛЕННІ

Приваблива економічність і безпечне функціонування всього опалювального контуру з використанням такого котла гарантується низкою рішень інноваційного характеру. Львів уже вирішує це проблему таким шляхом, швидко зорієнтувавшись, що це забезпечується:

 • Використанням схем затримки перемикання швидкостей вентилятора, що дозволяє уникати значних стрибків електроструму при здійсненні пуску, а, значить, і навантажень для електромереж;
 • Надійними схемами автоматики, які відрізняються стійкістю до перепадів електронапруги, при цьому не використовується електроніка на напівпровідниках;
 • Великооб'ємними теплообмінниками, що забезпечують оптимальні знімання тепла з елементів нагріву. Робочий ресурс цим істотно збільшується. Виключено закипання води, коли виникають зупинки котлів;
 • Тільки нижнім розташуванням електронагрівальних елементів. Вони не перегріваються, якщо повітря потрапляє в обмінник;
 • Потужними комутаційними пристроями (контакторами) з високим робочим ресурсом.

Котли цього типу від Бош функціонують від електричного живлення 380 В частотою 50 Гц. Діапазон робочого тиску в опалювальних контурах - 0,6-2,5 бар, а максимальна температура - 90 градусів. Викидів продуктів горіння в атмосферу немає.

45.121грн
Технические характеристики: Електричний котел Bosch Tronic 5000 H 30 кВт
Тип встановлення електричного котла
Навісний
Наявність розшир. бака в електричному котлі
Так
Наявність насоса в електричному котлі
Так
Напруга електр. котлів (В)
380
управління
механічне
Опалювальна площа, кв.м.
300
Кількість контурів:
одноконтурний
ККД,%:
99
Высота, мм
870
Глубина, мм
335
Ширина, мм
615
Вес, кг
48
Напруга, В)
380
45.121грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
45.121грн
Доставка: Електричний котел Bosch Tronic 5000 H 30 кВт

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!