Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 40 SX

Артикул: ba466
Есть в наличии
Бренд: Atmos
Артикул: ba466
67.249грн
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2) 301-400
Країна виробник твердопаливного котла Чехія
Описание

Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 40 SX, який набирає популярності, відноситься до опалювального устаткування інноваційного виконання. В основу його функціонування покладено метод генераторної газифікації, робота якого пов'язана з використанням в робочому циклі відсмоктуючого вентилятора. Останній необхідний для виконання таких найважливіших функцій, як видалення з котлового приладу продуктів згоряння або забезпечення надходження в них повітряних потоків.

Дане котлове обладнання працює за рахунок спалювання деревини, чим забезпечує оптимальний температурний режим в самих різних приміщеннях. Україна швидко зуміла оцінити широкі можливості продукції цього типу, тому вона користується все більшим попитом серед її громадян.

ПРИСТРІЙ, ЯКИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ПІРОЛІЗНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ ATMOS DC 40 SX

Основна деталь агрегату, тобто його корпус, виконаний з листової сталі 3-8 мм, яка зварена сучасними способами, що гарантують якість з'єднань.

Піролізні твердопаливні котли Атмос DC 40 SX мають відділення, яке використовується для завантаження деревини. Внизу знаходиться патрубок високою жаростійкості, що має отвір, який необхідний для безперешкодного руху газів, різних відходів від згорання.

Простір для згоряння дров викладено блоками з кераміки і розташовується він під насипним відділенням. Вертикально направлений канал, призначений для продуктів, одержуваних при згорянні, розташований позаду корпусу. Вгорі він має клапан, який використовується для запуску котла. На каналі вгорі розташовується патрубок, за допомогою якого здійснюється з'єднання котла з димохідною трубою.

У котлі є 2 відділення-камери: вгорі - для паливного запасу, внизу - для його спалювання, тут вбудований спеціальний зольник. Сопло, що знаходиться між камерами, використовується для газифікації деревного палива. Цей пристрій гарантує повне спалювання дров.

ПЛЮСИ, ЩО ХАРАКТЕРИЗУЮТЬ ПІРОЛІЗНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ ATMOS DC 40 SX

Рішення купити надійний опалювальний агрегат, яким є піролізний твердопаливний котел Atmos DC 40 SX з наявною функцією газифікації деревного палива, є правильним кроком для будь-якого населеного пункту країни, Львів - не виняток. Таке твердження засноване на ряді переваг, яким він відрізняється від подібного опалювального обладнання:

  • У ньому без проблем спалюються і великі деревні шматки;
  • Характеризується відмінним коефіцієнтом корисної дії, оскільки забезпечується підігрів повітря до високої температури;
  • Гарантується екологічно чисте спалювання;
  • Наявність вентилятора витяжного призначення - це безпильний збір золи;
  • Перегрів запобігається наявним охолоджувальних контуром;
  • Догорання деревини забезпечує автовимкнення котла;
  • Зручне збирання золи в керамічній камері.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПІРОЛІЗНИХ КОТЛІВ

Потужність котла знаходиться в межах 30-40 кВт. Виробник передбачає вказану тягу димоходу на рівні 24 Па. Паливна воронка для завантаження має обсяг в 140 куб. дм. Можна використовуватися поліна, які мають довжину не більше 53 см.

У котлі є 80 л води, яка в зворотному трубопроводі відрізняється мінімальною температурою 65 градусів. Габарити досить значні - 1260х670х970 мм, але вони є гарантією високої тепловіддачі і високої ефективності опалювальних систем, в яких використовується саме такий агрегат.

Інтернет-супермаркет «ЕСПО» пропонує співвітчизникам піролізні твердопаливні котли, ціна яких найкращим чином відповідає якості виготовлення обладнання і його ефективності. Наші фахівці нададуть покупцям всебічну допомогу в питаннях придбання, установки і використання сучасних опалювальних приладів.

67.249грн
Технические характеристики: Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 40 SX
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2)
301-400
Країна виробник твердопаливного котла
Чехія
Вага виробу (кг)
368
Споживання резервне паливо
Відсутнє
Об'єм теплоносія (води) в котлі (л)
80
Діаметр підключення до системи опалення (G)
1 1/2 R
Перетин димоходу (мм)
150
Підключення до електромережі (в базовій комплектації) (В \ Гц)
230/50
Максимальна температура в режимі опалення (С)
90
Обсяг топки (дм. Куб)
140
Мінімальна температура повертається води під час експлуатації (С)
65
Максимальна довжина полін (мм)
530
Тип камери згоряння
відкрита atmo
матеріал теплообмінника
сталь
Вид тепло носія
вода
Высота, мм
1260
Ширина, мм
670
Страна-производитель
Чехія
серія:
DC-SX
67.249грн
Документация: Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 40 SX
67.249грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
67.249грн
Доставка: Піролізний твердопаливний котел Atmos DC 40 SX

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!