Піролізний твердопаливний котел Atmos C 50 S

Артикул: ba436
Есть в наличии
Бренд: Atmos
Артикул: ba436
93.456грн
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2) 401-500
Країна виробник твердопаливного котла Чехія
Товщина стали твердопаливного котла (мм) 6
Описание

pіrolіznij-tverdopalivnij-kotel-atmos-C50S-1Піролізні котли Atmos C50S - це чеська теплотехніка, в ролі палива для якої виступає буре вугілля та деревина. Принципом роботи агрегату є генераторна газифікація палива, що застосуються в парі із витяжним вентилятором (S), який викачує з пристрою продукти згорання. Такий вентилятор відрізняється від нагнітального тим, що він займається відсмоктуванням залишків згорання і цим зменшує задимлення загалом і коли ви підкладаєте паливо.  

КОНСТРУКЦІЯ ТЕПЛОТЕХНІКИ

Піролізний котел Атмос C50S виглядає як зварна конструкція, у виробництві якої застосовувалася якісна листова сталь (товщина 3 - 6 мм). У ньому є дві камери, які розташовані по вертикалі. Та, що згори потрібна як паливний резервуар, а та, що знизу потрібна як камера піддувала та спалювання. Посеред них місце поворотної колосникової решітки, захищеної патентом. Вона дозволяє вугіллю й дереву повністю газифікуватися і легко усувати попіл. Вверху обладнання місце заслінки розтоплення, а ззаду корпусу - вертикального каналу для випуску продуктів згорання. У верхній частині труби залишків горіння є спеціальний патрубок відведення, для того щоб приєднається до димаря.

pіrolіznij-tverdopalivnij-kotel-atmos-C50S-2ПІРОЛІЗНІ  КОТЛИ ATMOS C50S МАЮТЬ ТАКІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:

  • Можливість використання великих кусків деревини;
  • Опції спільного і окремого горіння вугілля та дерева;
  • Досить місткий паливний бункер;
  • Висока продуктивність;
  • Екологічна робота;
  • Наявність витяжного вентилятора;
  • Присутність контуру для охолодження й відвертання перегрівання;
  • Зручне  чищення;
  • Негабаритність і не велика вага;
  • Високоякісне виготовлення та використовувані матеріали.

ПІРОЛІЗНИЙ  КОТЕЛ ATMOS C50S ТА ЙОГО УСТАНОВКА

Підключення цих приладів необхідно здійснювати до терморегулюючих вентилів або ладдомату 21, для того щоб мінімальна температура зворотної води складала 65 градусів. А допустимі межі температури при вході складають від 80 до 90 градусів. У всіх моделях є охолоджувальний контур, що перешкоджає перегріванню. А також ці пристрої рекомендуються застосовувати в парі із буферними ємностями, які знизять витрату палива та підвищать комфорт опалення.

УПРАВЛІННЯ ПРИЛАДОМ

pіrolіznij-tverdopalivnij-kotel-atmos-C50S-3Регулювання та управління потужністю обладнання здійснює заслінка, що контролюється за допомогою регулятора тяги. Важливо особливо стежити за роботою і параметрами регулятора потужності, оскільки окрім основних завдань він ще й займається додатковими роботами, а саме запобіганням перегрівання приладу. В агрегаті також є термостат, що знаходиться на панелі управління, та управляє функціонуванням вентилятора. А його температурний рівень слід встановлювати нижче рівня регулятора тяги на 5 градусів. Окрім того, за бажанням ваш тепловий агрегат можна доповнити елекрорегулюванням, що управлятиме усією опалювальною системою.

Купити цей агрегат ви зможете на нашому сайті. Окрім того, у нас прийнятна ціна і велика географія доставки, її територія це Львів й вся без виключення Україна.

93.456грн
Технические характеристики: Піролізний твердопаливний котел Atmos C 50 S
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2)
401-500
Країна виробник твердопаливного котла
Чехія
Товщина стали твердопаливного котла (мм)
6
Вага виробу (кг)
504
Споживання резервне паливо
вугілля / дрова
Об'єм теплоносія (води) в котлі (л)
95
Діаметр підключення до системи опалення (G)
2 R
Перетин димоходу (мм)
150
Підключення до електромережі (в базовій комплектації) (В \ Гц)
230/50
Максимальна температура в режимі опалення (С)
90
Обсяг топки (дм. Куб)
150
Мінімальна температура повертається води під час експлуатації (С)
65
Максимальна довжина полін (мм)
530
Тип камери згоряння
відкрита atmo
матеріал теплообмінника
сталь
Вид тепло носія
вода
Страна-производитель
Чехія
серія:
C-S
93.456грн
Документация: Піролізний твердопаливний котел Atmos C 50 S
93.456грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
93.456грн
Доставка: Піролізний твердопаливний котел Atmos C 50 S

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!