Механічний регулятор тяги Honeywell FR 124 3/4

Артикул: ba2168
Есть в наличии
Бренд: Honeywell
Артикул: ba2168
1.074грн
Описание

У процесі використання твердопаливних котлів виникає потреба в регулюванні їх потужності для забезпечення оптимального температурного мікроклімату. Відмінним вибором для цих цілей є механічний регулятор тяги Honeywell FR 124 ¾, який Україна вже активно використовує.

Котли управляються заслінками, які відкриваються або закриваються залежно від температурного режиму води. Для роботи з заслінками є спеціальні ланцюжки. Температура змінюється подачею повітря.

Температурні зміни води впливають на стиск або розширення робочої речовини в термоелементах механічних термостатів. Коливання його обсягу впливає на важіль, що піднімає або опускає заслінку.

МЕХАНІЧНИЙ РЕГУЛЯТОР ТЯГИ HONEYWELL FR 124 ¾: ХАРАКТЕРИСТИКИ

Механічні регулятори тяги Honeywell FR 124 ¾ - відмінні комплектуючі для котлів на твердому паливі, використання яких дозволяє забезпечувати оптимальний опалювальний режим в різних приміщеннях.

Якість і функціональність цих виробів підтверджена такими конструктивними і експлуатаційними характеристиками:

 • 30-90 градусів - діапазон допустимої температури для експлуатації.
 • 115 градусів - рівень максимально допустимої температури.
 • 100 см - довжина використовуваної ланцюга.
 • 12 см - довжина важеля.
 • 425 грам - вага регулятора.
 • 170х115х70 мм - габарити вироби.
 • ¾ дюйма - різьблення для приєднання.

МЕХАНІЧНИЙ РЕГУЛЯТОР ТЯГИ HONEYWELL FR 124 ¾: ВИГОДИ ВІД ПРИДБАННЯ

Львів разом з іншими містами країни вже зрозумів, що такий механічний регулятор є найвигіднішим і практичним придбанням, оскільки його ціна набагато нижча за ту, яку виробники вимагають за електронні регулятори.

Механічний регулятор тяги Honeywell FR 124 ¾ для свого функціонування не потребує ніяких підключень до електричних мереж, а тому робота котлів не порушується навіть у випадках відключення електропостачання.

Купити такий регулятор тяги в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» вигідно практично кожному споживачеві, оскільки він має в своїй конструкції спеціальну шкалу, яка використовується для установки бажаної температури, а також може успішно функціонувати в будь-якому положенні - горизонтальному або вертикальному, а то і горизонтально бічному.

Коли монтаж здійснюється вертикально, наконечник, яким кріпиться стрижень, прямує вперед. Показники температури при цьому зчитуються за шкалою, виконаної червоним кольором. Горизонтальне розташування означає необхідність спрямування наконечника вниз і зчитування температури за шкалою білого кольору.

ПРАВИЛЬНА НАСТРОЙКА РЕГУЛЯТОРІВ ТЯГИ

Механічний тяговий регулятор налаштовується таким чином:

 • Розпалюється котел при відкритій вручну дверцятах.
 • Регулятором виставляється 60-градусна відмітка температури.
 • Після досягнення цього рівня і стабілізації підганяється підвіска ланцюга, з відкритими дверками десь на 1-2 мм.
 • Далі задається температура.
 • Якщо після стабілізації температура виявляється нижче, ланцюг коротшає, вище - подовжується.

Користувачі зобов'язані завжди знати, що температура опалювальних котлів залежить від кількості палива і золи, положення вторинного повітря, інерційних показників котла з усією системою опалення.

Більш детальні консультації споживачі отримують при покупці таких тягових регуляторів у нас. Для цього ми маємо кваліфікованих фахівців.

1.074грн
1.074грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
1.074грн
Доставка: Механічний регулятор тяги Honeywell FR 124 3/4

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!