Контролер ESBE 90С-1А

Артикул: ba790
Есть в наличии
Бренд: ESBE
Артикул: ba790
14.331грн
Описание

Автоматизацію управління 3-ходовими змішувальними клапанами однойменної марки, які мають розмір DN15-150, ефективно забезпечує контролер ESBE 90С-1A. Це прекрасно розуміє вся Україна, громадяни якої роблять вибір на його користь ще й тому, що він відмінно поєднується при використанні ротаційними змішувальні клапанами інших серій, серед яких G, VRG 100, MG, BIV, H, VRB 100, VRG 200, GH та F (включно до DN 50).

ОСОБЛИВОСТІ, ЩО ВІДРІЗНЯЮТЬ КОНТРОЛЕР ESBE 90С-1A

kontroller-esbe-90s-1a-1Серія 90С контролерів ESBE є автоприладами, які мають приводи для застосування в змішувальних клапанах. Контролери доступні користувачам в одному варіантів, що випускаються.

У комплектацію всіх версій входять графічні дисплеї, чим забезпечується зручне використання в роботі та миттєві налаштування. Контролери ESBE 90С-1A можуть використовуватися для обробки до шести входів, на які надходять дані від різних джерел, а також контролю до трьох входів. Таким чином, дана серія перетворюється в унікальні блоки забезпечення точного контролю, здійснюваного над контурами опалення і системними компонентами.

ВІДМІННІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОНТРОЛЕРІВ

Будучи універсальним пристроєм компактних габаритів, контролер легко встановлюється і використовується. Львів застосовує його в такій комплектації: півтораметровий мережевий кабель, півметровий кабель для насоса, а також кабель до 15 метрів, призначений для датчиків. Якщо з'являється необхідність, то до таких приладів можуть підключатися датчики кімнатних температур.

На 2-рядкові рідкокристалічні дисплеї виводиться інформація. Контролер управляється всього трьома кнопками, яких цілком достатньо, щоб функціонування було ефективним.

Систему можна налаштувати на найрізноманітніші періоди функціонування, режими температур і програмного управління. Передбачено включення до неї або відключення насосів, і окремі функції додаткового переліку.

Клапани змішувальні функціонують з гарячою і холодною водою, водою з рідинами, які не замерзають, наприклад, з гліколем. При використанні з рідиною, яка відрізняється температурою нижче нуля градусів, обов'язковою є комплектація підігрівниками, які запобігають появі криги на клапанному штоку.

КОНТРОЛЕР ESBE 90С-1A: З ЯКИХ МАТЕРІАЛІВ ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ?

kontroller-esbe-90s-1a-2Рішення купити такий корисний прилад, як контролер ЕСБЕ 90С-1A, є абсолютно правильним кроком, оскільки забезпечується поліпшення функціонування обладнання, з яким вони використовуються. Ціна контролерів в нашому Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» приваблива, особливо виходячи з того, що виготовлені вони з високоякісних матеріалів:

  • Корпус - з чавуну;
  • Шток - зі сталі-нержавійки;
  • Золотник - з латуні;
  • Клапанний сідло - з чавуну;
  • Ущільнення - з етилен-пропіленова каучуку (EPDM - міжнародне позначення);
  • Ущільнення в картриджах штоків - з каучуку EPDM або пластмаси EPDM.

ВИКОРИСТАННЯ КОНТРОЛЕРІВ

Контролери цього типу використовуються в температурному діапазоні, який знаходиться від -20 до плюс 120 градусів. Застосовується фланцеве приєднання по ISO 7005-2. Виключені витоки через закриті клапани А-АВ і В-АВ, оскільки герметично ущільнені.

Система цих контролерів здійснює управління опалювальними системами в звичайних умовах приватних господарств. Є чимало варіантів, які налаштовуються для тонкого регулювання в процесі появи потреб у цьому. Разом з цим забезпечується додаткове підвищення комфорту.

Комплектується серія 90С адаптерами, які спрощують монтаж на всіх клапанах змішувального ротаційного типу.

14.331грн
14.331грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
14.331грн
Доставка: Контролер ESBE 90С-1А

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!