Електричний привід ESBE ARA671 230В 240сек. 6Нм 3 точки

Артикул: ba747
Есть в наличии
Бренд: ESBE
Артикул: ba747
3.010грн
Описание

ЗАСТОСУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ

Електричний привід ESBE ARA671 230В 240сек. 6Нм 3 точки - цей пристрій, що призначений для того щоб управляти роботою змішувальних клапанів (esbe dn 50 - 15), оскільки сконструйований спеціально під них. Управління приладами відбувається за допомогою три точкового сигналу. Агрегати також піддаються й мануальному управлінню, що відбувається завдяки спеціальної рукоятки, яка розташована на головному фасаді виробу та виконує функцію натискання і повороту. Окрім цього, вони мають експлуатаційний діапазон в дев'яносто градусів.

esbe-ara671-230v-240sek.-6nm-3-tochki-1

Дані електричні приводи ESBE ARA671 230В 240сек. 6Нм 3 точки підійдуть саме для струму зі значенням в двісті тридцять або двадцять чотири Вольт. Також вони мають півтора метровий кабель для з'єднання. Часовий діапазон функціонування агрегатів досить великий і складає  від тридцяти до тисячі двісті секунд. Додатковий вимикач, який користувач може встановлювати в різні позиції може бути поставлений у виді заздалегідь змонтованого елементу або ж як одна з опцій на персональне замовлення. Цей компонент дуже простий у використанні. Для установки його в потрібну позицію треба усього лише підняти поворотне руків'я і перемкнути кулак. Тому потреби в додаткових і спеціальних інструментах зовсім немає.

esbe-ara671-230v-240sek.-6nm-3-tochki-2

КЛАПАНИ, ЩО ПІДХОДЯТЬ

Спеціальне з'єднання між цим приладом та клапанами для яких він призначений забезпечує виняткову точність та відмінну стійкість в роботі. А крім того, підійдуть і серії h, g, hg, mg, f, biv того ж виробника, що і даний пристрій.

esbe-ara671-230v-240sek.-6nm-3-tochki-3

Окрім того, ціна цього устаткування доступна кожному, межі доставки це уся Україна (Київ, Львів), а купити його можна в нашому інтернет-магазині "Еспо".

3.010грн
3.010грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
3.010грн
Доставка: Електричний привід ESBE ARA671 230В 240сек. 6Нм 3 точки

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!