Електричний котел Kospel EKCO.L1z 8

Артикул: ba109
Нет в наличии
Бренд: Kospel
Артикул: ba109
12.524грн
Описание

І Україна, і Європа в цілому, дуже часто схиляються до того, щоб в якості опалювального агрегату використовувався електричний котел Kospel EKCO.L1z 8. Висока популярність пояснюється тим, що відомий польський виробник випускає електрокотли вже більше півтора десятиліття. Їх розробкою займається власне конструкторське бюро.

За цей час прийшов досвід, з'явилися технологічні напрацювання - звідси і споживчий попит на таке обладнання, яке використовується для обігріву в комбінації з системами опалення. Воно успішно функціонує і з бойлерами, в яких застосовується непрямий тип нагріву. Якість продукції компанії Kostel підтверджується і тим, що нею користуються вже близько 2,5 мільйона споживачів з різних країн світу, яких влаштовує якість і ціна.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ KOSPEL EKCO.L1z 8 І ЙОГО ОСОБЛИВОСТІ

Електрокотли від даного виробника притягують особливостями своєї конструкції і функціональними можливостями. Електричні котли Kospel EKCO.L1z 8 відрізняються наявністю управління, яке створює високий рівень теплового комфортного користування, а також дозволяє вибирати індивідуальні режими для функціонування.

У таких агрегатах встановлені блоки нагрівання і теплоелектронагрівачв, які виробляються з нержавійки найвищої якості. Звідси - тривалі терміни ефективної роботи.

Варто купити цей котел на електриці, як зникнуть проблеми з опаленням, оскільки він може виступати самостійним теплоджерелом, але може і резервним, доповнюючи інші обігрівальні агрегати.

Львів разом з усіма українськими містами швидко встиг гідно оцінити оперативне реагування агрегатів на температурні зміни, чим забезпечується істотна економія електричної енергії. Досягається це застосуванням шестиступінчастою системи, яка регулює потужності.

Безшумне і надійне функціонування електричний котел Коспел EKCO.L1z 8 забезпечує тим, що його вузол потужності - це напівпровідникові елементи включення. Вимикачі термічного типу вимикають електроживлення при аваріях, а вузли нагрівання і електроніку - від передчасних поломок.

Електронна плата розташована в корпусі відкрито, а тому обслуговування і заміна при необхідності виконується легко. Завдяки своїй прийнятній інвестиційної вартості таке опалювальне обладнання використовується абсолютно у всіх місцях, які не забезпечені газоводом, або в будівлях сезонного використання, наприклад, в дачних будівлях.

Електрокотел стане вигідним варіантом в приміщеннях, які не мають змоги прибудови димоходів, наприклад, архітектурні пам'ятники.

Висока ефективність роботи електрокотла і його безпека забезпечується обов'язковим використанням перед ними диференціальних пристроїв відключення, стабілізаторів напруги, що гарантують захист електроніки, а також сіток-фільтрів з магнітними вкладишами на вводах теплових носіїв.

АВТОМАТИКА, ЯКОЮ ОСНАЩЕНІ ЕЛЕКТРИЧНІ КОТЛИ KOSPEL EKCO.L1z 8

Керують таким котлом за допомогою спеціальних кімнатних регуляторів. Ними програмують режими роботи по певних періодах доби.

Панель управління використовується, щоб встановити і переглянути параметри роботи агрегатів; зробити автовибір потужності, впливаючи на економічне витрачання електроенергії; регулювати температури теплоносіїв в межах 40-85 градусів.

Звертайтеся в Інтернет-супермаркет «ЕСПО», де буде надана всебічна допомога у виборі оптимального варіанту опалювального обладнання та запропоновано агрегати, які задовольнять запити будь-якого споживача.

12.524грн
12.524грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
12.524грн
Доставка: Електричний котел Kospel EKCO.L1z 8

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!