Defender 150 WHN

Артикул: ba156
Есть в наличии
Бренд: EuroHeat
Артикул: ba156
18.888грн
Описание

Виробником теплових завіс Defender є відома польська фірма EuroHeat, яка є впевненим монополістом в секторі виробництва устаткування для кондиціонування та вентиляції. Теплова завіса Дефендер 150 ВГН є захисним бар’єром при вході в приміщення, що зимою захищає від холоду, а влітку береже від комах, бруду та пилу. Дані пристрої дозволяють не закривати двері на вулицю при різних погодних умовах.

Теплоносієм таких приладів є вода, яка за допомогою спеціального конструктиву довго може зберігати потрібну температуру, на відміну від іншого подібного обладнання, яке витрачає багато енергоресурсів на підтримання температури теплообмінника. Принцип роботи Defender 150 WHN заключається в генерації повітря максимальної швидкості, що є надійним захистником від дії навколишнього середовища.

Також серед важливих переваг даного устаткування можна перелічити такі як низький шумовий рівень, можливість універсального монтажу, як горизонтально так  і вертикально та стійкість до корозії та високих температур. Вони найчастіше використовують на об’єктах громадсько-комерційного або промислового спрямування, а саме в супермаркетах, аптеках, лікарнях, офісах, готелях та в інших будівлях.

18.888грн
Технические характеристики: Defender 150 WHN
Тип завіси
Водяна
18.888грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
18.888грн
Доставка: Defender 150 WHN

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!