Особливості використання теплових гармат
Головним завданням цього устаткування є обігрів абсолютно різних приміщень. Це можуть бути кімнати, майстерні, склади, цехи, гаражі та ін. Теплові гармати виконані в не габаритному та міцному корпусі зі сталі. Устаткування стійке до дії корозії, оскільки усередині та зовні захищено полімерним покриттям. Також вони захищені від перегрівання і мають терморегулятор.
Цим приладам складно зробити переоцінку, особливо при лютих морозах. Наприклад, при таких екстремальних ситуаціях в теплиці простіше й навіть вигідніше використати теплову гармату, ніж спорудити індивідуальну опалювальну систему. Цей портативний пристрій допоможе вам значно заощадити на опаленні. Крім того, дуже люті морози (30- 40 град.) короткочасні та обігрівати сильніше доведеться тільки не великий період.
Наш інтернет маркет пропонує широкий асортимент цього обладнання на будь-який смак. У нас кожен бажаючий обов'язково підбере собі теплову гармату згідно своїх уподобань та можливостей. Моделі цих агрегатів можуть бити:
- Газовими;
- Електричними;
- Рідкопаливними (дизель).
У свою чергу останні діляться на апарати з непрямим і прямим нагрівом. В умовах відсутності електроенергії дизельні та газові агрегати це найприйнятніші варіанти вирішення проблеми. Але використовуючи прилади цих типів, варто пам'ятати, що вони потребують наявності в приміщенні вентиляції, оскільки спалюють кисень. Тому в офісних приміщеннях та житлі краще користуватися електричним пристроєм.
Такий агрегат просто потрібний для приміщень, в яких з тих або інших причин немає стаціонарної опалювальної системи. Витрата пального у нього дуже економна, а тепла виходить досить багато. Приміром, такому стандартному приладу (10 кВт) на годину роботи знадобиться усього лише літр пального. Крім того, економія залежить й від рівня потужності, чим він більший, тим пристрій і економніше. Безперервна робота на одній заправці (залежить від моделі) буде тривати 11 - 12 годин. А у випадку якщо ви зупините свій вибір на моделі, що оснащена термостатом, палива може вистачити на більший період, а саме доби й більше.
Також слід зауважити, що теплові гармати функціонують практично не виділяючи запаху, оскільки паливо в них згорає повністю. Найакуратніші це дизельні агрегати, що оснащені відведенням відпрацьованих продуктів. Є усього лише одно правило, що полягає в наявності свіжого повітря. Тому ці прилади заборонено застосовувати в приміщеннях, що не провітрюються.
Ще однією великою сферою застосування теплових гармат є будівництво і ремонт. Будівельники їх використовують як інструмент. Ними осушують бетон та стелі (наприклад при установці натяжних). В умовах поганої погоди (прохолода, вогкість) це істотно скорочує та економить час. В результаті при використанні цього "диво" устаткування ми отримуємо переконливе заощадження часу і коштів.