Теплоакумулятор Sunsystem PR2 2000 (з ізоляцією)

Артикул: ba377
Есть в наличии
Бренд: Sunsystem
Артикул: ba377
53.910грн
Описание

В даний час людина вже практично не обходиться без теплового накопичувача енергії, яка надходить від теплоджерел непостійного дії, наприклад, від котлів на твердому паливі, сонячних колекторів, котлів на електроенергії, теплонасосів і т.д.

Україна для цих цілей використовує теплоакумулятор Sunsystem PR2 2000 (з ізоляцією). Чому вона схильна саме до цієї моделі? Тому, що використання цього пристрою в наших містах і селах, серед яких, безсумнівно, Львів, оптимальне і вигідне.

ТЕПЛОАККУМУЛЯТОР SUNSYSTEM PR2 2000 (З ІЗОЛЯЦІЄЮ) І ОСОБЛИВОСТІ ЙОГО КОНСТРУКЦІЇ

Теплоакумулятор Sunsystem PR2 2000 (з ізоляцією) обладнується парою змійовиків, призначення яких полягає в акумуляції теплової енергії в комбінованих теплопостачальних системах з двома тепловими джерелами, а потім в її застосуванні системами теплопостачання при виникненні необхідності. У цих моделях теплообмінники розташовуються внизу ємностей.

Акумулююча ємність гарантує збереження високих температурних показників теплової енергії, для чого забезпечується 10-сантиметрової знімною ізоляцією. Остання може бути і жорсткою (поліуретан), і м'якою (фліс).

Самі баки виконуються з низьковуглецевої сталі. Зовнішні поверхні піддаються спеціальній обробці, а тому забезпечується стійкість до коливань температури. Усередині баки покриваються титанової емаллю, яка захищає від поява корозії.

Розташування входу і виходу під кутом в 90 градусів зручне тим, що теплоакумулятори Sunsystem PR2 2000 (з ізоляцією) без проблем розміщуються в кутку котельного приміщення. Візуальний контроль здійснюється за допомогою термометрів, для розташування яких є п'ять півдюймових штуцерів.

Основне під'єднання виконується за допомогою дюймових або півторадюймових виводів, яких передбачено 13 штук. Ними системи опалення під’єднуються до котельного обладнання та систем, для здійснення непрямого водонагріву.

Споживачі мають можливість купити теплоакумулятор, укомплектований ТЕНом потужністю 3-7,5 кВт. Це зручно, оскільки можна вибирати той, який найкраще підходить для конкретних умов експлуатації. При цьому ціна буде демократичною. Вона визначається різними факторами, потужністю в тому числі. До речі, теплоакумулятори можуть мати баки об'ємом 300-5000 літрів.

ПЕРЕВАГИ ТА ВЛАСТИВОСТІ, ЩО ХАРАКТЕРИЗУЮТЬ ТЕПЛОАКУМУЛЯТОР SUNSYSTEM PR2 2000 (З ІЗОЛЯЦІЄЮ)

Завдяки використанню в системах, які забезпечують опалення різних приміщень, теплоакумуляторов даного типу, гарантується:

 • 30-40-відсоткове зменшення витрат палива;
 • Істотне продовження експлуатації опалювальних систем;
 • Гарантія постійного рівня опалювальної температури;
 • Багаторазове зниження ризиків залипання котлового агрегату;
 • Збільшення часу між виконаннями чистки.

Слід зупинитися і на експлуатаційно-технічних характеристиках, властивих теплоакумуляторам:

 • Обсяг ємності - 2000 л;
 • Резервуар вертикальної форми, виконаний з якісної сталі;
 • Зовні - грунтовка;
 • Використання тільки внутрішніх різьб;
 • Теплообмінник підключається до різних теплоджерел;
 • 3 бари - робочий тиск.

Інтернет-супермаркет «ЕСПО» пропонує теплоакумулятори в широкому асортименті, серед яких агрегати розглянутого типу. Ці прилади відрізняються широтою доступних функцій, здійснення яких гарантує високоефективні кінцеві результати функціонування систем опалення, в яких є і буферні ємності.

Важливо і те, що теплоакумулятори виконують також роль агрегатів, які забезпечують безпеку. Таким чином, вони корисні і опалювальному устаткуванню, і користувачам. Звернувшись за покупкою ємності до нас, ви гарантовано отримаєте прилади високої якості та функціональності. Допомога у виборі необхідного товару надають наші професіонали.

53.910грн
53.910грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
53.910грн
Доставка: Теплоакумулятор Sunsystem PR2 2000 (з ізоляцією)

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!