Теплоакумулятор Sunsystem PR 800 (з ізоляцією)

Артикул: ba368
Есть в наличии
Бренд: Sunsystem
Артикул: ba368
22.823грн
Описание

Болгарське місто Шумен стало місцем, де почала функціонувати сімейна компанія NES, яка в якості сфери своєї діяльності обрала випуск побутових приладів, які використовують відновлювані енергетичні джерела.

Сьогодні на ній трудиться майже три з половиною сотні кваліфікованих фахівців. Її адміністративні та виробничі будівлі, складські приміщення займають площу в 20000 кв. метрів.

Продукція фірми, вироблена під брендами Сансистем і Бурніт, удостоєна багатьох нагород Пловдивської Міжнародної технічної ярмарки. Діяльність регламентована європейськими стандартами.

Торгова і партнерська мережа компанії розкидана по багатьох країнах Європи, серед яких і Україна. До численних товарів, які користуються попитом, належить і теплоакумулятор Sunsystem PR 800 (з ізоляцією).

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ТЕПЛОАКУМУЛЯТОРИ SUNSYSTEM PR 800 (З ІЗОЛЯЦІЄЮ)?

Сфера використання цих теплоаккумуляторов досить велика, а тому рішення купити такий агрегат цілком виправдано і вигідно. Теплоакумулятор Сансистем ПР 800 (з ізоляцією) використовуються для наступних цілей:

 • Акумуляція тепла, яке виробляє котел;
 • Рекомендовані для використання в системах, що функціонують на твердопаливних агрегатах;
 • Забезпечення ефективного режиму роботи котла при номінальних потужностях на виході, коли вся теплоенергія просто не потрібна опалення;
 • Зберігає тепло в буфері, яке використовується при охолодженні котла;
 • Його наявність дає можливість використання до двох зовнішніх теплоджерел.

ТЕПЛОАККУМУЛЯТОР SUNSYSTEM PR 800 (З ІЗОЛЯЦІЄЮ): ОСОБЛИВОСТІ ПРИЛАДУ

Наші вітчизняні населені пункти від великих до маленьких, серед яких Львів і Київ, все більше схильні до того, щоб теплоакумулятори Сансистем ПР 800 (з ізоляцією) стали вигідними і поширеними приладами. На цей крок і підштовхують особливості пропонованого болгарами агрегату, унікальність якого полягає в наступних властивостях:

 • Обсяг - 800 л, яких достатньо в більшості випадків;
 • Наявність зйомної 100-міліметрової ізоляції з покриття ПВХ, що забезпечує відмінне збереження температури води;
 • Установка температурного датчика багатопозиційного типу;
 • Баки ззовні мають грунтове покриття;
 • Простота монтажу;
 • Наявність лише внутрішніх різьб;
 • В якості резервних теплоджерел можуть вибиратися нагрівальні елементи;
 • Робочий тиск дорівнює 3 бар;
 • Вхід і вихід розташовується під кутом 180 градусів;
 • Доступність додаткового комплекту для електронагріву потужністю в 3, 4,5, 6 і 7,5 кВт.

Вигідним є придбання ємностей цього типу ще й через те, що їх застосування в системах опалення гарантує:

 • Зниження витрати палива відсотків на 30-40;
 • Продовження термінів експлуатації систем в цілому;
 • Підтримка на рівні температури опалення;
 • Багаторазове зменшення ризику закипання котлового обладнання;
 • Збільшення проміжків між чистками котлів.

ПРАВИЛА ПІДБОРУ ТЕПЛОАКУМУЛЯТОРІВ

Вибір даного обладнання здійснюється з розрахунку на 1 кВт необхідно 20 літрів води. Таке співвідношення прийнятне за умови нормального утеплення будинку, коли тепловтрати дорівнюють 50-80 Вт на кв. метр на годину. Холодна 5-денка відрізняється температурою в -28 градусів, а середня температура за весь сезон опалення -3 градуси. При такому розкладі котел накопичить потужність за годину.

З питань вибору і придбання теплоакумуляторів найкраще звертатися в Інтернет-супермаркет «ЕСПО», оскільки наші фахівці нададуть всебічну консультаційну допомогу. Для цього вони мають достатній досвід і теоретичну підготовку. До того ж ціна пропозицій різноманітного товару у нас оптимальна в умовах вітчизняних реалій.

22.823грн
22.823грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
22.823грн
Доставка: Теплоакумулятор Sunsystem PR 800 (з ізоляцією)

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!