Теплоакумулятор Sunsystem P 1500 (з ізоляцією)

Артикул: ba364
Есть в наличии
Бренд: Sunsystem
Артикул: ba364
33.448грн
Описание

Вирішуючи купити будь-яке обладнання для опалювальних і водопостачальних систем, споживач прагне використовувати продукцію надійних виробників, щоб потім не мати ніяких проблем при його використанні в повсякденному житті.

Якщо знадобитися буферна ємність, наприклад, то правильним кроком буде - теплоакумулятор Sunsystem P 1500 (з ізоляцією), придбаний в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО». Його виробником є ​​компанія Сансистем з Болгарії, що займається ще й виготовленням котлів на твердому паливі і пеллетах, бойлерів, горілок, водонагрівачів і сонячних колекторів.

На ринку пострадянського простору даний виробник відомий порівняно недавно, проте це не завадило тому, щоб Україна зробила правильний вибір. Настільки швидкому визнанню бренду сприяли якісна і багатофункціональна техніка, вміла робота компанії з партнерами, створення якісного сервісного обслуговування, ціна товарів, що постійно знаходиться під контролем.

ЦІЛІ, ДЛЯ ЯКИХ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ТЕПЛОАКУМУЛЯТОР SUNSYSTEM P 1500 (З ІЗОЛЯЦІЄЮ)

Виробництво і запас гарячої води контурів опалення, можливість застосування зовнішніх теплоджерел та теплоелектронагрівачів - цілі, для яких і призначені теплоакумулятори Sunsystem P 1500 (з ізоляцією).

Використовуються вони в системах, які працюють з різними котлами, гарантуючи оптимальне функціонування котлового обладнання. Завдяки цьому обладнанню, досягаються істотні плюси в експлуатації опалення, які полягають в:

 • 30-40-відсотковому зниженні споживання різного палива;
 • Реальному збільшенні експлуатаційних термінів;
 • Підтримці постійної температурних показників опалення;
 • Багаторазовому зменшенні ризиків закипання води в котлах;
 • Реальному збільшенні часу між очищеннями котлового обладнання;
 • Акумулюванні тепла, яке виробляється котловими агрегатами.

Розглянуті агрегати виробниками рекомендовані для опалювальних систем, робота яких забезпечується твердопаливними котлами. Вони сприяють їх оптимальній роботі та забезпечують функціонування в оптимальних показниках потужності і в умовах, коли вся теплоенергія не потрібна. Вона буде збиратися в буферних баках і використовуватися при охолодженні котлів.

ТЕПЛОАКУМУЛЯТОР SUNSYSTEM P 1500 (З ІЗОЛЯЦІЄЮ): В ЧОМУ ОСОБЛИВОСТІ ЦЬОГО ПРОДУКТУ

Теплоаккумулятор Сансистем P 1500 (з ізоляцією) має наступні конструкційно-експлуатаційні показники:

 • Обсяг дорівнює 1500 літрів;
 • 100-міліметровий шар ізоляції;
 • Покриття з ПВХ зовні;
 • Датчик температури;
 • Шар грунту з зовнішнього боку ємностей;
 • Монтаж, що відрізняється простотою;
 • Використання внутрішніх різьб;
 • Ємність вертикального розташування з якісної сталі;
 • Робочий тиск дорівнює трьом барам;
 • Діаметр -  1000мм,  1200 мм - з ізоляцією;
 • Висота - 2170 мм, з ізоляцією - 2220 мм;
 • Вага, що дорівнює 274 кг.

НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ БАК: ПІДБІР ПІД ОБЛАДНАННЯ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ

Для цього котлового обладнання ємності підбираються з розрахунку: на кожен кіловат теплопотужності 20 літрів рідини. Це співвідношення працює оптимально, коли будинок має нормальне утеплення:

 • 50-80 Вт / кв. метр * час - питомі втрати тепла;
 • Холодна 5-денка характеризується температурою - 28 градусів;
 • Середній сезонний рівень - 3 градуси;
 • Максимально допустимий графік температури сезону - 90/70 градусів, середньо - 50/40 градусів.

При такому розкладі теплопотужність накопичується за одну годину. Львів в числі перших зумів розібратися з ефективним використанням цього теплоакумулятора. Потім його оцінили і інші регіони.

Інтернет-супермаркет «ЕСПО» є відмінним місцем для придбання буферних ємностей, які є важливим елементом опалювальних систем. У нас - великий асортимент товару, різнобічна професійна допомога у виборі оптимальних варіантів для певних експлуатаційних умов.

33.448грн
33.448грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
33.448грн
Доставка: Теплоакумулятор Sunsystem P 1500 (з ізоляцією)

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!