Теплоакумулятор Sunsystem KS 1000/220 (з ізоляцією)

Артикул: ba380
Есть в наличии
Бренд: Sunsystem
Артикул: ba380
51.155грн
Описание

Теплоакумулятор Sunsystem KS 1000/220 (з ізоляцією) це теплотехніка для опалювальних контурів, завданням якого є виробництво та зберігання води (гарячої), а також підігрів проточної води. Якщо ви використовуватимете цю систему, то у вас відпаде потреба в застосуванні декількох агрегатів, що по-перше позитивно вплине на рівень ефективності, по-друге обернеться економією енергоресурсів і по-третє заощадить ваш простір. Крім того, цей пристрій робить можливим використання до трьох зовнішніх теплових джерел та внутрішнього електричного нагрівача.

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРИЛАДУ ПОЛЯГАЮТЬ В:

  • Наявності особливої структури (баку в баку);
  • Титановому покритті внутрішньої частини баку;
  • Наявності антикорозійного захисту, у вигляді магнієвого шару;
  • Подовжена конструкція баку гвп, що збільшує енергоефективність;
  • Внутрішньому різьбовому виконанні;
  • Присутності комплекту запасок для електронагріву.

sunsystem-ks-1000-220-s-izolyaciej-1Дане устаткування сполучає в собі опалювальний буфер для нагріву водонагрівача та приготування гарячої води. Його перевагою є не складна установка. А також агрегат не потребує у великій кількості обв'язувальних матеріалів.

ТЕПЛОАКУМУЛЯТОРЫ SUNSYSTEM KS 1000/220 (З ІЗОЛЯЦІЄЮ) СКЛАДАЮТЬСЯ З:

1) Естетичного покриття, кольору ral 9006;

2) Теплоізоляції, що знімається;

3) Сталевого низьковуглецевого баку для води;

4) Сталевого баку гвп, що захищений титановим покриттям;

5) Анодного протектора;

6) Запобіжного клапана.

Окрім того, ціна даного устаткування доступна кожному, межі доставки це уся Україна (Київ, Львів), а купити його можна в нашому інтернет-магазині "Еспо".

51.155грн
51.155грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
51.155грн
Доставка: Теплоакумулятор Sunsystem KS 1000/220 (з ізоляцією)

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!