Теплоакумулятор BakiLux АБ-200і (без ізоляції)

Артикул: ba400
Есть в наличии
Бренд: BakiLux
Артикул: ba400
11.430грн
Описание

Виробником  теплових акумуляторів Бакілюкс є однойменне українське підприємство, яке було засноване в 2003 році. Акумуляційні ємності BakiLux АБ-200 без ізоляції призначені для збереження надмірної кількості тепла, яке виділяють різні джерела не постійної дії , а саме котли, теплові насоси, сонячні колектори, тощо.

Дані прилади займаються акумуляцією надлишкового тепла, яке утворюється через невідповідність співвідношення виробленої енергії тепла до її споживання. При експлуатації котла, теплоакумулятори нагромаджують тепло для можливості його подальшого використання. Таким чином дані баки доповнюють та покращують його роботу, впливаючи на нього рядом позитивних чинників, а саме збільшенням продуктивності, економічності, довговічності та екологічності. Також дане обладнання вкрай важливе для безпечної експлуатації твердопаливних котлів, оскільки теплові надлишки збираючись в акумуляційних ємностях  запобігають його перегріванню.

Окрім вищеперерахованого дані ємності роблять можливим ефективне використання декількох теплових джерел (наприклад сонячних батарей, твердопаливного котла, теплового насоса, та ін.) та синхронізують їх роботу. Бак теплоакумулятора зроблений із чорної сталі, а внутрішня ємність, в якій можливе приготування гарячої води, – з хромо-нікелевої нержавіючої сталі.

11.430грн
Технические характеристики: Теплоакумулятор BakiLux АБ-200і (без ізоляції)
ізоляція
немає
Обсяг бака (л)
200
Висота бакa (мм)
1268
Діаметр бака (мм)
500
Підключення (дюйм)
1 1/4
Температура (C)
95
Висота зливного отвору (мм)
255
Підключення теплового насоса
да
Підключення сонячного колектора
да
Підключення твердопаливного котла
да
Підключення газового котла
да
Підключення електричного котла
да
Робочий тиск (бар)
3
Вес, кг
60
11.430грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
11.430грн
Доставка: Теплоакумулятор BakiLux АБ-200і (без ізоляції)

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!