Стальний твердопаливний котел SAS UWT 23

Артикул: ba251
Есть в наличии
Бренд: SAS
Артикул: ba251
0грн
-200грн
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2) 201-300
Країна виробник твердопаливного котла Польща
Товщина стали твердопаливного котла (мм) 6
Описание

Інноваційний дизайн, адаптація під функціонування з використанням твердого палива різними способами (нижнім і верхнім) - це характеристики, які притаманні такому опалювального обладнання, як сталевий твердопаливний котел SAS UWT 23.

Виробництво таких агрегатів здійснює польська фірма САС, яка впевнено займає на батьківщині близько 70 відсотків внутрішнього ринку. Їх активно набуває Львів і абсолютно вся Україна, яка зуміла оцінити максимальну ефективність, економне опалення і зручне обслуговування прогресивного обладнання.

СТАЛЕВІ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ SAS UWT 23 І ЇХ ПРИЗНАЧЕННЯ

Центральні опалювальні системи, відкриті з природною циркуляцією і примусові - це все перелік умов, в яких забезпечується максимально ефективне функціонування котлових приладів, до яких відноситься і сталевий твердопаливний котел САС UWT 23.

Виробник рекомендує таким приладом обігрівати приміщення для житла в будинках, павільйонах, інших будівлях - адміністративних і громадських. У них температура водоподачі не більш 85 градусів, а тиск - на рівні 0,15 МПа.

Для їх роботи використовується повітря, що подається в примусовому порядку. Вихід температури здійснюється на рівень, який встановлюється господарями. Інтенсивність горіння і необхідний результат з урахуванням погодних умов регулюються мікропроцесорним контролером, яким агрегат укомплектований.

Цим регулятором забезпечується оптимальне згоряння з контролем подачі повітряних потоків (для цього є прилад, який контролює температури газів, що відходять), а також автозміна швидкості вентиляторів і управлінням циркуляційними насосами, тобто заправним бойлерним та опалювальним насосом. Наявна автоматика дає можливість управління нагрівом води за допомогою бойлерів, що побічно нагріваються.

УМОВИ, В ЯКИХ МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ СТАЛЕВИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ SAS UWT 23

Виробник використовує конструкційну систему, завдяки якій сталеві твердопаливні котли САС UWT 23 успішно застосовуються в умовах, коли застосовується тяга природного типу, що відбувається без електроенергії. Доступне регулювання горіння вручну, для чого використовуються повітряні заслінки і тягові регулятори механічного виконання.

Регулятори тяги в стандартну комплектацію котлового агрегату не входять. Їх можна встановлювати в сопла, які розташовуються вгорі котлів. Стан температури для контролю є на термометрі.

Практика показує, що купити такий котел може кожен споживач, який мріє саме про твердопаливному варіанті опалювального обладнання, що відрізняється наявністю автоматичного регулювання та зручним використанням.

ПАЛИВО, ЯКЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В КОТЛАХ

Для котлів UWT 23 може використовуватися кам'яне вугілля, яке забезпечує максимальні кінцеві показники; деревина, в тому числі горбиль, тріска і стружка; торфобрикет. Обов'язковою умовою є старіння деревини протягом не менше року.

Сира деревина знижує ККД, а також забезпечує негативний вплив на терміни роботи агрегату. Якщо використовувати вугілля як основне паливо, то котел може функціонувати на одному завантаженні протягом доби. У камері згоряння використовується система багатоточкового розподілу повітря, а тому активно спалюється і засипне дрібне паливо.

ХАРАКТЕРИСТИКИ КОТЛІВ

Придбання котлів в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» вигідне з кількох причин:

  • Чотирирічна фірмова гарантія;
  • Наявність регульованого шибера;
  • Ефективність використання енергетичних ресурсів;
  • ККД - до 85 відсотків;
  • Економічність і екологічність;
  • Автоматика в регулюванні процесів горіння;
  • Високоякісний теплообмінник;
  • Комплектація регулятором горіння.

Котел забезпечує номінальну потужність в 23 кВт. При цьому ціна даного придбання повністю відповідає ефективності його теплової віддачі. Наша порада: купуйте котел, а ми вам у цьому допоможемо, що позбавить від найменших прорахунків у виборі опалювального обладнання.

0грн
-200грн
Технические характеристики: Стальний твердопаливний котел SAS UWT 23
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2)
201-300
Країна виробник твердопаливного котла
Польща
Товщина стали твердопаливного котла (мм)
6
Вид палива
вугілля, дрова
Робота на одному завантаженні палива, годин
24
Тип котла
тривалого горіння
Діаметр димоходу, мм
180
Тип автоматики
електронна з вентилятором
Материал
сталь
Опалювальна площа, кв.м.
230
ККД,%:
85, я
Высота, мм
1470
Глубина, мм
1100
Ширина, мм
540
Вес, кг
370
Страна-производитель
Польща
0грн
-200грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
0грн
-200грн
Доставка: Стальний твердопаливний котел SAS UWT 23

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!