Каміни

Найдено: 0 товаров

Каміни сьогодні можна побачити не тільки в заміських будинках, але і в звичайних середньогабаритних квартирах. Такий предмет інтер'єру привносить додатковий затишок і комфорт в наші оселі, надаючи йому неповторний стиль.

Каталог пропонованих в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» камінів дозволяє всім бажаючим робити вибір каміна, виконаного в будь-якому стилі. Це можуть бути класичні вироби, або виконані в стилі кантрі чи хай-тек.

Нашими клієнтами можуть бути як приватні особи, так і організації, у яких виникло бажання і необхідність в установці каміна. Вони отримують суттєву допомогу у виборі відповідного каміна, а після його придбання і в його установці, яка професійно виконується нашими фахівцями.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ОСНОВНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ КАМІНІВ?

Зовсім недавно каміни використовувалися переважно для обігріву кімнат. Тепер така функція важлива переважно для власників заміських будинків, точніше для тих, хто в них живе постійно.

На літніх дачах і в міських квартирах каміни використовуються переважно в декоративних цілях. Споглядання полум'я носить психотерапевтичний ефект.

Приступаючи до вибору каміна для власних потреб, виходьте з того, яке полум'я хочете споглядати? Що вам необхідно: імітація чи живий вогонь? Від такого вибору залежить і вибір виду палива.

В даний час можна купити будь-який з таких видів камінів, як газові, дров'яні, електро- або біокаміни. Два останні види є найбільш безпроблемними, тобто і вартість мають прийнятну, і дозволів на їх установку від БТІ і пожежних служб не вимагають.

Часто доводиться вибирати між справжнім полум'ям без тепла (біокаміни), або ілюзією полум'я і прекрасним обігрівачем. Отримання обох факторів можливо при виборі інших видів камінів. Такими можуть бути газові і дров'яні каміни, які є традиційними з реальними вогнем і теплом. Опалення здійснюється шляхом згоряння палива.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВСТАНОВИТИ КАМІН В СВОЇЙ ОСЕЛІ?

Отримати відповідь на це питання можна у Інтернет-супермаркеті «ESPO», який займається реалізацією різних видів камінів. У нас фахівці підкажуть, як отримати необхідні дозвільні документи на установку такого обладнання.

Разом з покупцем здійснюється підбір оптимального варіанту каміна, який здатний повною мірою задовольняти запити клієнта. Наші фахівці можуть доставити придбаний товар. Якщо є бажання покупця, то зроблять і монтаж каміна відповідно до діючих норм і вимог.

Вартість наших послуг прийнятна для всіх і є однією з найнижчих. При цьому, така цінова політика досягається не шляхом зниження якості пропонованих товарів і послуг, а шляхом оптимізації виробничих процесів.