Твердопаливні котли довготривалого горіння

Найдено: 1 - 12 из 20 товаров

Хоч зараз існує багато різновидів опалювальної техніки та все більшої популярності в Україні набувають твердопаливні котли тривалого горіння. Котли які випускаються зараз дещо відрізняються від тих котрі були раніше. Різниця в тому, що вони обладнані автоматичними (механічними) регуляторами,  вентиляторами, це значно спрощує користування ними, а новий стильний дизайн  дає можливість встановлювати у будь-якому зручному для Вас місці.

Полегшує вибір твердопаливного котла тривалого горіння велика  різноманітність моделей які пропонують нам українські та литовські виробники. Працюють вони зазвичай на різному паливі твердого типу : дереві,  кам’яному вугіллі. Застосовувати такі котли можна для багатьох потреб, як промислових так і побутових, в приміщеннях лікарень, підприємствах,  школах, заводах, фабриках, особливо обдуманим буде застосування їх на цехах по дереву та т.п. По-скільки найбільша потужність цих котлів є 50 кВт., але їх можна ставити і каскадом, тобто декілька штук врізати у вашу систему.

ЩО Ж ТАКЕ КОТЕЛ ДОВГОТРИВАЛОГО ГОРІННЯ

Сама назва « довготривале горіння» - вказує на те що в цих котлах паливо горить довше ніж в інших, тому вони не потребують його частого закладання, що набагато зручніше та економніше. Час горіння в цих агрегатів горіння складає більше 26 годин при одній закладці дров. При роботі на кам’яному вугіллі – час горіння становитиме до 5 діб – такий різновид твердопаливного котла довготривалого горіння називається універсальним. Частіше всього це котли литовського виробництва. Всі інші твердопаливні котли поки що ще не можуть досягнути таких високих показників. При тому ж самому обсязі палива вони забезпечать Вашу домівку чи будь то якась інша будівля всього лиш на 4-6 годин. Різниця в тому що на відміну від простих твердопаливних котлів, ці обладнані високою жаростійкою камерою горіння та такими ж елементами.

Їхня продуктивність та ефективність в рази вища від всіх інших різновидів котлів.  

Конструкція котлів складається із :  двох циліндрів, зовнішнього та внутрішнього , топка ж розміщена у внутрішньому циліндрі, між ними нагрівається вода, а нагріте повітря передається через розподільник .

Ну і звісно чистити такий котел можна раз в 2-3 місяці, а це досить зручно. А тепер напевно сама головна перевага таких котлів, що після 2-3 тижнів користування, ви вже будете знати коли саме робити закидку палива, а це вам дасть змогу спати міцним сном, а не вставати посеред ночі і підкидати у звичайний котел.