Піч булерьян (піч калориферна)

Найдено: 1 - 12 из 25 товаров

Піч булер’ян гарантує швидке і економне нагрівання будь-яких приміщень

Україна вже увійшла до переліку країн, які активно використовують опалення булер’яном. Він забезпечує прогрів теплоносія за рахунок труб, які знаходяться навколо топок. Розподіл повітря по периметру відрізняється рівномірністю.

Купити піч булер’ян, який працює на дровах, вигідно ще й з тієї причини, що в них паливо не горить, а тліє, чим досягається повне згоряння завантажених дров. Одна закладка - це 8-12 годин роботи булер’ян. Ціна сучасного агрегату опалення відповідає вигодам від його використання в різних умовах, у тому числі для гаража, або з варильною плитою, яка зручна для господинь.

Функціонування засноване на використанні регуляторів, якими контролюється надходження повітря в топку. Коли утворюються гази, вони направляються в наступні камери, в які вбудовані інжектори-допалювачі. Сюди ж надходить свіже повітря, що сприяє перетворенню частинок диму в теплоенергію, яке відбувається в камерах згоряння. Слід зазначити, що тепло виходить дешево, що підтверджують численні відгуки клієнтів Інтернет-супермаркету «ЕСПО».

Опалення булер’яном відрізняється масою вигод і переваг

Перейти на опалення булер’яном, що функціонує на дровах, варто і з тієї причини, що разом обігрівом, він може функціонувати і з варильною плитою. Це позбавляє від необхідності купити додаткове обладнання для приготування їжі. Такі зручності відрізняє ціна, при якій вони обійдуться дешево, зберігши гроші користувачів.

Інноваційний опалювальне обладнання має низку незаперечних дивідендів:

  • Приміщення прогріває швидко, що досягається настройкою потужності в залежності від використовуваної деревини. Два-три години досить, щоб забезпечити необхідну температуру для будь-якого приміщення, наприклад, для гаража.
  • Для квартир підходять невеликі булер’яни, бажано з варильною плитою. Працюючи на дровах, вони забезпечують підтримку рівня температури за рахунок підкладання нових порцій палива.
  • Інструкція до агрегату дає уявлення про обслуговування булер’ян, а тому проблем з цим не виникає.
  • Забезпечується рівномірний прогрів приміщень, виключаючи наявність будь-яких холодних просторів.
  • Купити піч булер’ян означає позбутися від диму і сажі, пересушування повітря. Абсолютно безпечний в експлуатації.
  • Невеликі розміри дозволяють економити корисну площу.
  • Двокамерна топка булер’ян, який пропонуємо придбати у нас, - гарантія високої продуктивності.

Піч булер’ян - оптимальний вибір

Опалення булер’яном, як свідчать відгуки реальних користувачів, місцем проживання яких є найрізноманітніші куточки країни, зокрема, древній Львів. Вони відзначаються відповідність заявлених виробником характеристик тим, з якими стикаються на практиці.

Українці задоволені і тим, що ціна є оптимальною, а опалювальні агрегати, завдяки своїм властивостям і можливостям, окупаються швидко. Разом з тим, одержувані комфортні умови для проживання неможливо оцінити грошима.