Стальний твердопаливний котел SAS NWT 52

Артикул: ba248
Есть в наличии
Артикул: ba248
0грн
-200грн
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2) 401-500
Країна виробник твердопаливного котла Польща
Товщина стали твердопаливного котла (мм) 6
Описание

Які б опалювальні прилади не з'являлися на сучасному ринку, які б нові енергоносії не використовувалися, твердопаливні котли з якісної сталі залишаються також широко затребуваними, як і раніше. Пояснення в їх традиційній надійності і високій ефективності, що гарантують безпроблемне опалення будь-яких приміщень. Плюс до цього, істотні сучасні конструкційні зміни традиційних сталевих твердопаливних котлів.

Приклад такого обладнання - сталевий твердопаливний котел SAS NWT 52 з серії опалювальних агрегатів, що входять до лінійки котлів польського виробника SAS. Україна, знаючи якість всієї продукції цієї компанії, використовує і названий котел, який розрахований саме на нашого користувача.

ВІДМІННІ РИСИ, ЩО ХАРАКТЕРИЗУЮТЬ СТАЛЕВІ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ SAS NWT 52

Високі функціональні особливості, якими відрізняється сталевий твердопаливний котел SAS NWT 52, забезпечені використанням триходового теплового обмінника, подачею повітря в камери згоряння примусовим способом, для чого застосовуються вентилятори. Роботу останніх регулюють контролером, що відповідає за задані температури теплоносіїв в котлах і за функціонування циркуляційних насосів.

Економічність роботи даних котлів і підвищення ККД гарантуються автоматикою, яка контролює температуру в камері згоряння. Витрата палива є економною. Воно спалюється протягом 6-16 годин.

Основних видів палива для цих котлів - три: кам'яне вугілля, різна деревина (наприклад, бруски або тирса) і торфобрикет. ККД максимального рівня досягається при роботі котлів на кам'яному вугіллі. Його діапазон - 79-85 відсотків. Залежить він від якості використаного палива.

СТАЛЕВИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ SAS NWT 52: КОНСТРУКЦІЯ І ВИКОРИСТАННЯ

Котлове обладнання даного типу комплектується теплообмінниками, виконаними з високоякісних сталей. За потужністю воно буває восьми показників. Розглянутий сталевий твердопаливний котел SAS NWT 52 є 52-кіловатним, а тому його вистачає, щоб обігріти найрізноманітніші приміщення, які використовуються людиною не тільки для проживання, а й для професійної діяльності.

Львів разом з іншими населеними пунктами нашої країни прагнуть купити саме цей котел, оскільки він зручний у використанні і гарантує забезпечення оптимального температурного режиму. Встановлені температури в приміщеннях підтримуються кімнатними регуляторами.

Автоматична робота цих котлів забезпечується за допомогою просунутих алгоритмів, заснованих на пропорційних, інтегральних та диференціальних складових. Кожна з них гарантує достатню якість і точність вихідних сигналів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДАНОГО КОТЛА

Для ефективної роботи котла цієї марки потрібно до 2,9 кг палива щогодини. Має камеру завантаження об'ємом 120 куб. дециметрів, в яку завантажується 90 кг палива. У нього заливається 130 літрів води.

Без рідини-теплоносія котел важить 630 кг. Його основні габарити рівні 1420х725х1500 мм. Максимальний робочий тиск - 1,5 бар, робочої температури - 85 градусів. Функціонування належним чином забезпечується димоходом оптимальної висоти.

В Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» кожен бажаючий може без проблем практично будь-який твердопаливний котел, в тому числі і відомого польського виробника. Ціна наших товарів є найоптимальнішою на вітчизняному ринку.

У нас будь-який клієнт може розраховувати на кваліфіковану допомогу справжніх професіоналів, якими є наші співробітники. Вони підкажуть, розкажуть і допоможуть зробити єдино правильний вибір, який буде відмінно служити протягом усього терміну експлуатації, який є тривалим.

0грн
-200грн
Технические характеристики: Стальний твердопаливний котел SAS NWT 52
Площа обігріву твердопаливного котла (кв2)
401-500
Країна виробник твердопаливного котла
Польща
Товщина стали твердопаливного котла (мм)
6
Вид палива
вугілля, дрова
Робота на одному завантаженні палива, годин
16
Тип котла
тривалого горіння
Діаметр димоходу, мм
240
Тип автоматики
електронна з вентилятором
Материал
сталь
Опалювальна площа, кв.м.
520
ККД,%:
85
Высота, мм
1500
Глубина, мм
1455
Ширина, мм
725
Вес, кг
630
Страна-производитель
Польща
0грн
-200грн
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход
0грн
-200грн
Доставка: Стальний твердопаливний котел SAS NWT 52

Доставка по Львову

Безкоштовно при покупці на суму від 5000 грн. Доставка товарів понад 50 кг і великогабаритних товарів - за домовленістю.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компаній "Нова Пошта", "Ін-Тайм" і "Міст Експрес".

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Міст Експрес" у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Посилка доставляється в офіс "Нова пошта" або "Ін-Тайм" у вашому місті. Після огляду Ви робите оплату за товар. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки. Терміни доставки від 1 до 2 днів, при наявності товару на складі. Також можна скористатись викликом автомобіля або кур'єра "Нова пошта" або "Ін-Тайм" за додаткову плату (15-60 грн).

Умови оплати:

- Передоплата грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку ПриватБанк (комісія 1%).

5363542306361768 - Дуля Ігор Васильович

- Післяоплата на складі перевізника при отриманні товару (комісія 1.5-2%)

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем. Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки в національній валюті - гривні).

Увага! Після того, як товар оплачений, претензії по комплектації і зовнішніх пошкоджень не приймаються!