Поліпропіленові труби

Найдено: 1 - 12 из 72 товара

Постачання будь-якої будівлі виконується системами, в складі яких використовуються трубопроводи. По них постачається вода, тепло, забезпечується вентиляція і транспортуються агресивні хімічні середовища.

Тривалий час всі ці системи виконувалися з металу, використання якого не завжди давало бажаний результат. Поява пластика дозволило отримати і поліпропіленові труби, які вважаються сьогодні найкращим рішенням проблем при проведенні комунікаційних систем. Україна оцінила їх високу витривалість в плані високої температури і тиску.

Сьогодні можна купити такі труби в широкому асортименті. Вони бувають, наприклад, армованими або з шаром скловолокна. Сам пропілен також має певні відмінності за якістю та складом.

ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ТРУБИ: НАЙВАЖЛИВІШІ ПЕРЕВАГИ

Поліпропіленові труби відрізняються цілим рядом достоїнств, які роблять їх затребуваними на просторах нашої країни:

  • Порівняно низька ціна;
  • Невелика вага, що спрощує транспортування і наступні монтажні роботи;
  • Майже півстолітній термін експлуатації;
  • Відсутність потреби в ізоляції і додаткового утеплення;
  • Гладка поверхня стінок труб;
  • Несхильність до іржавіння і накопичення опадів в протоках;
  • Легка заміна при виході ППР-труб з ладу;
  • Екологічна чистота поліпропілену і його хімічна нейтральність.

ВИБІР ТРУБ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ

Придбанню таких труб повинно передувати вивчення всіх тонкощів їх характеристик і правильного використання, а також складання точного попереднього плану, який повинен містити метраж необхідних матеріалів, необхідний діаметр і потребу в кількості і конфігурації фітингів.

Львів разом із споживачами з інших міст і сіл зрозумів, що в даному питанні потрібна допомога кваліфікованих фахівців, щоб отримати уявлення про маркування поліпропіленових труб і їх класифікацію за основними критеріями.

За ступенем експлуатаційної стійкості вони можуть бути армованими алюмінієвим шаром, армованими скловолокном і неармованими, а по стійкості до тиску і температурної провідності - PN10, PN16, PN20 і PN25. Діаметр вироблених труб різний і коливається в діапазоні 16-110 міліметрів, проте бувають і діаметри побільше, до 600 мм.

Важливо пам'ятати, що труби з поліпропілену є відмінним вибором і з тієї причини, що вони служать десятиліттями, тобто відпаде необхідність вкладати гроші в ремонт систем, як буває при застосуванні інших труб.