Поліетиленові труби

Найдено: 0 товаров

Пару десятків років тому поліетиленові труби були новинкою, але в даний час Україна, як і інші куточки світу, зрозуміли всі зручності від їх застосування для різного призначення. Унікальні властивості використаного матеріалу роблять такі труби кращими навіть від металевих.

ПЕРЕВАГИ, ЩО ВІДРІЗНЯЮТЬ ПОЛІЕТИЛЕНОВІ ТРУБИ

Поліетилен, який застосовується для виготовлення водопровідних труб, відрізняється завдяки своїм фізико-хімічним властивостям, які полягають:

  • У нейтральній рН, яка зумовлює стійкість і позбавлення від загрози утворення іржі;
  • У легкості і еластичності;
  • У температурній стійкості, деформування виникає лише при надлишкових показниках тиску і температурах, які перевищують 80 градусів. Це допускає їх використання і в гарячому водопостачанні;
  • У низькій вартості, якщо ціна порівнюється з металевими виробами.

При монтажі систем водопостачання з поліетиленових труб на заміських ділянках необхідно зіставлення з умовами, в яких вони знаходяться і експлуатуються, тобто цілий рік, або тільки в теплу пору.

Функціональні можливості, а разом з ними і ціни, визначаються робочими характеристиками поліетилену. Наприклад, марка РЕ 32 або РЕ 100, наприклад: велика цифра позначає більш високу щільність, а, значить, і міцність.

Поліетиленові труби вибираються і за такими параметрами, як шорсткість, яка впливає на силу потоку рідини, діаметр і товщина стінок. Знаючи такі дані, можна купити і самі труби.

ІНТЕРНЕТ-СУПЕРМАРКЕТ «ЕСПО» - КРАЩИЙ ВИБІР ТРУБ

Якщо виникають якісь неясності, то з питаннями завжди можна звернутися до консультантів Інтернет-супермаркету «ЕСПО», які дадуть на них ґрунтовні відповіді. У нас є труби самих різних характеристик. Заощаджувати на покупці не варто, оскільки якість виробів забезпечує і якість майбутніх водопровідних систем.

Переваги поліетиленових труб, які ми пропонуємо, полягають в тому, що весь наш товар сертифікований. Його виробниками є кращі виробники трубної, інсталяційною і сантехнічної продукції. Львів охоче звертається саме до нас. Не обходять стороною і інші українські населені пункти. Всі задоволені нашими пропозиціями, оскільки пропонована продукція перевірена в процесі практичного застосування нашими співвітчизниками.