Труби з шитого поліетилену

Найдено: 0 товаров

Основою систем водопостачання, каналізації та опалення, тобто інженерних комунікацій, є труби. Традиційними матеріалами для їх виготовлення служать метали і їх сплави, залізобетон і кераміка. Володіючи високими експлуатаційними якостями, вони все ж мають і недоліки, зокрема, відрізняються високою вартістю, великою вагою, а також складністю монтажу.

В даний час широко використовуються труби із зшитого поліетилену, які є в асортименті Інтернет-супермаркету «ЕСПО». Всі бажаючі можуть їх придбати саме у нас. Саме вони характеризуються відмінними експлуатаційними якостями, перевершуючи в цьому плані труби з інших матеріалів.

ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЄ ЗШИТИЙ ПОЛІЕТИЛЕН?

Використання зшитого поліетилену сприяє значному розширенню сфери застосування полімерів. Це пов'язано з самим процесом зшивання, що представляє хімічну реакцію, і забезпечує усунення такого недоліку, як термопластичність.

Труби із зшитого поліетилену зберігають гнучкість. Вони не плавляться і не деформуються при температурах, які перевищують 80-градусний рубіж.

У виробництві цієї продукції використовується кілька методів, від яких залежать і технічні характеристики:

  • Силановий метод - використовується реакція заміщення за допомогою спеціального реагенту - силана;
  • Пероксидний метод - в його ході сировину попередньо змішується з інгібітором, а потім вже здійснюється процес зшивання під тиском. Такі вироби застосовуються при високих температурах;
  • Електронно-променевий метод - заміщення і утворення зв'язків між атомами вуглецю відбувається під дією опромінень.

Труби із зшитого поліетилену відрізняються стійкістю до корозійних процесів; відмінним перенесенням перепадів температури і тиску; еластичністю і гнучкістю, що полегшує монтаж і знижують його вартість; малою вагою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРУБ ІЗ ЗШИТОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ

Залежно від області застосування труб із зшитого поліетилену залежать і їх властивості, оскільки в різних умовах необхідні і різні характеристики. Холодне водопостачання здійснюється, наприклад, одношаровими трубами цього типу, що мають діаметр 16-20 мм.

Трубопроводи гарячої води повинні виконуватися з багатошарових конструкцій, оскільки потрібна стійкість до нагрівання і перепадів температури. Внутрішній шар отримують пероксидним методом. Другим шаром виступає алюмінієва труба, що надає виробам міцність на вигинах і оберігає від доступу кисню. В опалювальних системах використовуються багатошарові конструкції, що мають додатковий дифузний шар, який виступає в якості кисневого бар'єру.

В Інтернет-супермаркеті «ESPO» досвідчені фахівці завжди нададуть професійну допомогу будь-якому покупцеві в правильному виборі труб із зшитого поліетилену.