Комплекти інсталяції з унітазом у Львові, Києві, ціна

Найдено: 0 товаров

Коли у вас з'являється бажання придбати стильний і практичний унітаз, в Інтернет-супермаркеті «ЕСПО» завжди готові прийти на допомогу. У нашому каталозі можна ознайомитися з усіма запропонованими моделями і визначитися з вибором. Це можуть бути і комплекти інсталяції з унітазом.

Інсталяціями називаються спеціальні конструкції, які забезпечують надійне фіксування сантехніки і її функціонування високої якості.

ВІДМІННІСТЬ МІЖ ЗВИЧАЙНИМИ І УНІТАЗАМИ З ІНСТАЛЯЦІЄЮ

Відмінність унітазів з інсталяцією і традиційних виробів полягає в незвичайності кріплень: вони кріпляться до стін, а не до полів. Використання даного типу сантехнічного обладнання дозволяє бачки, підводи води і каналізації ховати в стіні.

Підвісне сантехобладнання трохи вище за вартістю від традиційних видів, але додаткові витрати того варті. Його переваги полягають в таких параметрах:

  • Ергономічність;
  • Відсутність потреби у використанні підлогового кріплення, що забезпечує цілісність плитки і простоту прибирання;
  • Сучасний стильний дизайн.

На ринку пропонуються унітази з інсталяцією, які в повній комплектації мають всі необхідні для монтажу матеріали, підключення до води і каналізації та подальшого введення в експлуатацію.

Якщо говорити конкретніше, то готовий комплект - це бачок і монтажна рама, змивна клавіша і комплект шумопоглинання, унітаз підвісний, кришка-сидіння, а також комплекти кріплень для унітазу, монтажних патрубків та інших кріплень.

ЧОМУ ВИГІДНО КУПУВАТИ КОМПЛЕКТИ ІНСТАЛЯЦІЇ З УНІТАЗОМ?

Можливість придбання унітазів з інсталяцією - це прекрасний приклад прагнення виробників максимально задовольнити запити споживачів своєї продукції. Такі комплекти можна успішно купити і в нашому Інтернет-супермаркеті який пропонує їх широкий асортимент.

Якщо купуєте комплекс інсталяції з унітазом, то робите абсолютно правильний вибір. Адже у вас відпадає потреба підбирати необхідне для монтажу унітазів. Ви відразу одержуєте все, що дозволяє провести монтажні роботи швидко і якісно.

Унітаз з інсталяцією - ця прекрасна можливість заощадити гроші і дорогоцінний час, а це завжди вигідно для будь-якої людини.

Якщо звернетеся до нас, то до всього перерахованого отримаєте ще і прекрасне обслуговування, кваліфіковану допомогу у виборі необхідного санітарно-технічного обладнання та професійному монтажі. Важливо відзначити і той факт, що всі наші пропозиції відрізняються прийнятною вартістю, від чого якість аж ніяк не страждає.